Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket tudnátok...

Milyen animéket tudnátok nekem ajánlani? /Amiket láttam a Linkben /

Figyelt kérdés

Amiket eddig láttam : [link]


Igen,van pár want to watch kategória,de most külön olyat szeretnék amiben megvan animálva rendesen a harc,nem csak olyasmi mint onepiece hogy eltünnek a gyorsaságban vagy ilyesmi hanem rendesen megvan animálva. Pl :DanMachi,Owari No Seraph,Hunter x Hunter ilyesmi.


Vagy olyasmi harc mint amikor a Narutoban Madara megjelent legelsőnek,és szétkapta elég szépen a háborút,ott nagyon szépen megvolt animálva. Na szóval ilyeneket kérnék.


De másfajtákat is elfogadok, legfőképpen azt szeretném ha egy ilyen mini ismertetőt irnátok mellé Köszi. (Jár a + a válaszokért)



2015. jún. 29. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Beelzebub - a mangát nagyon ajánlom!, ezerszer jobb, élethűbb harcok, a kiskölyök nem olyan idegesítő mint az animében, és bevan fejezve.

Parazyte The Maximum - kb. Tokyo Ghoul feeling, keményebb harcokkal

Blood +

Blood c - ez nagyon sz**r :D, ne nézd meg!

Afro Samurai

Steins;Gate - ez nem epik fightos, de nagyon izgalmas, hasonlít a Death Notera persze csak izgalom terén :D

Mirai Niki - ez is kötelező lassan már :D, véres, beteg, őrült, izgalmas és egyben romantikus


Elfen Lied - ez is kötelező darab, rasszizmus és kirekesztetség témákat dolgozza fel eléggé véres módon

Darker than Black - hm... nekem tetszett, egész jó a történet + a harcok

Grisaia no Kajitsu - vicces ki hárem animének tűnik de nem csak az (távolról sem) öngyilkosság, gyilkossá, nemierőszak, kannibalizmus minden van benne, + ova + 2. évad

nem vagyok nagy animés sajna csak ennyit tudok ajánlani.

Am szép gyüjtemény ;)

és bocsi lusta vagyokk ismertetőt írni, késő van

2015. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az Akame ga Kill!-t ajánlom, vannak benne jó harcok, főleg a vége.

Aldnoah.Zero - mecha, az első évada szerintem nagyon jó, de a második... amilyen jó volt az első, olyan rossz volt az, és ezt nagyon sajnálom

Angel Beats! - ez nem harcolós, első kb. 10 rész vígjáték, utolsó 3 pedig dráma, és nagyon jó gondolatok vannak benne

Az Ao no Exorcist (Blue Exorcist) is jó, azt is ajánlom, szórakoztató, vannak benne jó poénok, és jó harcok is.

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - itt is vannak nagyon jó kis harcok, igaz, hogy csak a szereplők elméjében, ráadásul vicces is

A Claymore-t is ajánlom, nagyon jó guro.

D.Gray-man - nagyon jó shounen, jó harcokkal, gondolatokkal, poénokkal, csak sajnos a vége eléggé befejezetlen, és a manga is felfüggesztett, de én reménykedek egy folytatásban

Devil May Cry - ez egy játék alapján készült, ezért a történetvezetése nem a legjobb, de szórakoztató, a főszereplőt imádom, és jó harcok is vannak benne

Fate/stay night - a Fate/ univerzum elég nagy, de nagyon jó harcok vannak benne. Szerintem így érdemes megnézni:

1. Fate/stay night

2. Fate/Zero (a Fate/stay night előzménye, de utólag lett elkészítve, mivel a Fate/stay night alapján lett megírva)

3. Fate/stay night: Unlimited Blade Works (a Fate/stay night visual novel egy másik route-ja, az alaptörténet ugyanaz, csak egy ponton elválik, és más lesz a folytatás, illetve a befejezés)

2015. jún. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, sok olyan van amit nem ismerek és bővülhet a kis gyüjteményem :) Ment a + és 1. válaszadónak még mondanám bőven elég volt amit irtál melléjük ilyesmi mini ismertetőre gondoltam. :D
2015. jún. 30. 14:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Még párat tudnátok mondani úgy mint az előzőek ilyen kis mini ismertetővel? :)
2015. júl. 7. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ao no Exorcist-et én is ajánlom. A szépen megkoreografált harcok és a humor megfelelő arányban van benne, a története nagyon érdekes. A movie-ját pedig még a sorozat ismerete nélkül is érdemes megnézni. Olvadoztam a képernyő előtt, olyan gyönyörű a grafikája.


A Magi évadokat is érdemes megnézni. A történet szereplői az 1001 éjszaka meséiből vannak merítve, a harcok jól kidolgozottak. A Sindbad no Bokuent még jobban is szerettem, mint az eredetit, de abból a mangát kell olvasni, mert az ova csak 4 részes, és csak a kezdeteket mutatja be.


A most indult Gangsta is ígéretesnek tűnik az első rész alapján. A Gintama yorozuya-ihoz(alkalmi munkás trió) hasonló foglalkozású főszereplői vannak, de jóval komolyabb történet.


Megpróbálkozhatnál még a Dantalian no Shoka-val. Habár nincsenek benne nagyon mutatós harcok (mert fantasy létére csak normális emberek harcolnak benne, semmi szuper képesség) nagyon érdekes története van.


Ha érdekelnek a sport animék akkor még a Haikyuu!-t, az Ookiku Furikabutte-t, és a Daia no Ace-t javaslom. Ezek színtisztán a sportot mutatják, nem sportnak álcázott shounen fight, mit a Kuroko(daiaban pár apró túlzás előfordul azért), és nem is bishounen mutogatós sol csajoknak. Az első röplabdás, a másik kettő base ballos.

2015. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu - itt is vannak jó harcok, bár nem fegyverekkel vívják, hanem a paraziták egymással, de nagyon jó taktikailag és kivitelezésileg is

Mirai Nikki - itt is inkább a taktikázásra mennek rá, de cselekednek is, viszont a főhős egy rinyagép, Yuno viszi el a hátán a történetet

Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster - bár nincs benne sok harc, de ami van benne, az szerintem nagyon jó, a történettel egyaránt, ráadásul kerek, lezárt történet

2015. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a segítséget ,megfogom nézni őket :)
2015. júl. 8. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!