Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a romantikus vígjáté...

Melyik ez a romantikus vígjáték/családi film? Kifejtés lejjebb

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Foszlányos emlékeim vannak egy filmről, amit megint szívesen megnéznék, de abszolút egy szereplőre sem emlékszem, a címét meg végképp nem tudom. Annyira emlékszem - bár nem biztos, hogy minden elemére teljesen jól - , hogy néhány csaj volt a főszereplő (barátnők), volt valami nyaralás külföldön, meg a pörgős "r" betűt próbálta egyszer tanítgatni/magyarázni az egyik csaj a másiknak. (Mert ők amerikaiak voltak, de Európába jöttek, azt hiszem.) És talán nem is mind voltak ugyanazon a helyen nyaralni, nem tudom pontosan. Meg nyilván kibontakozó szerelmek is képbe kerültek. Először azt hittem, hogy a Négyen egy gatyában lesz, de annak az első részét a minap néztem, és nem az.

Tudom, hogy irtó kevés infót adtam meg, amire emlékszem belőle, de ha valaki esetleg mégis rájött ennyiből vagy legalább tippje van, akkor az légy szíves írja le a címét vagy linkelje! Előre is köszi szépen!



2015. júl. 3. 23:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kulcsszavakhoz "családi"-t írtam a film lehetséges kategóriájára utalva, csak kijavította az oldal automatikusan "család"-ra.
2015. júl. 3. 23:52
 2/6 anonim válasza:
Nem hiszem hogy ez az a film: XL szerelem . Ebben 3 barátnő elutazik nyaralni, találnak naguknak pasikat de összevesznek a bonyodalmak miatt. A végén viszont kibékülnek. Vicces is mert csúnyán sziggyák is egymást. Jó film. Ajánlom mindenkinek. :)
2015. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tényleg nem ez az, de meg fogom nézni.

Jöhetnek még a tippek azért... :)

2015. júl. 4. 22:38
 4/6 Szinthia válasza:
Csajok Monte Carloban nekem ez a film ugrot be..
2015. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajna ez sem az, de jónak tűnik, ezt is majd megnézem, köszi. :D

Amúgy még valami eszembe jutott az "én" filmemről....az egyik csak valami divattervező akart lenni azt hiszem.

2015. aug. 6. 18:22
 6/6 A kérdező kommentje:
*csaJ
2015. aug. 6. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!