Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét mondani...

TBC88 kérdése:

Tudtok olyan animét mondani ami hosszabb 30. rész-nél, feliratos és érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 17. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Soul Eater - 51 részes én imádtam :)


Vannak még ismertebbm animék amiket már lehet hogy láttál: bleach . naruto, d-gray man, (nem mindenkinek tetszik de azért hátha :))

Fullmetal Achemist -sokan imádják (tudtommal)

Fairy Tal- varázslós, nem tudom hány része van, de sok az biztos.

Detective Conan - nekem bejött, de nem tudom mások mit gondolnak róla. - nem tom hány részes :DD

majd még írok ha találok.. de am miért fontos hogy sok része legyen? szerintem a legjobb animék általában 24-26 részesek.. de biztos megvan rá az okod hogy több rész legyen :) remélem tudtam segíteni

2015. júl. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Code Geass - két évados, összesen 50 részes

Natsume Yuujinchou - négy évados, összesen 52 részes

Gintama - most fut, 275 rész körül jár

Hikaru no Go - 75 részes + egy mozifilm

Bleach - 366 részes

D.Gray-man - 103 részes

Yu-Gi-Oh! Duel Monsters - 224 részes, japán szinkronnal érdemes nézni, mert az amerikai verzió, amit Magyarországon is adtak, hihetetlenül lebutított, agyoncenzúrázott

Chihayafuru - két évados, összesen 50 részes

Soul Eater - 51 részes, egyike azon ritka animéknek, amely magyar szinkronnal is nagyon jó

Durarara!! - első évad 24 részes, második évadot meg három részre szedték:

Durarara!!x2 Shou - 12 részes

Durarara!!x2 Ten - most fut, 12 részes lesz

Durarara!!x2 Ketsu - 2016. januárjától fog futni, előreláthatóan ez is 12 részes lesz

Fairy Tail - most fut, 235 rész körül van

2015. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kuroko No Basuke - 3 évad,25-25 rész
2015. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kaleido Star(51)

Kuroko no Basuke(3 évad, össz. 75 rész)

Fullmetal Alchemist: Brotherhood (64) NAGYON AJÁNLOM!!!

2016. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

FMA: Brotherhodd (64 rész) - örök kedvenc, röpke hétszer néztem végig és még mindig nem unom :D


Soul Eater (51 rész)


Detective Conan (700 valamennyinél járnak most, még fut, plusz tizenvalahány film és hasonló mennyiségű OVA meg special)


Sket Dance (77 rész) - szintén nagy kedvencem, ilyen kis laza vígjáték, de a három főszereplőnek elképesztő múltja van (főleg a főfőszereplőnek, Fujisaki Yuusuke-nek/Bossunnak). Szóval én röhögtem rajta, aztén néhány részen pedig bőgtem :D


Fairy Tail (jelenleg egyéves szünet van, 200valahány résznél jár) - nem más, mint a többi neverending shounen, de nagyon jó hangulata van, az is vitte mindig a sztorit. Meg aztán már a mangában is rég megkomolyodott volna a sztori, csak a mangakát korlátozza a műfaj, úgyhogy nem nagyon mer belemenni a dologba.


Assassination Classroom - a két évaddal meghaladja a 30 részt. Nagyon vicces, meg a sztorija sem rossz, ilyen hullámvasút a drámai meg a vígjáték jelentek között.

2016. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jav.: Brotherhood*
2016. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!