Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a grimm legszebb meséi sorozat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1987 és 1988 között gyártottak egy japán mese sorozatot ami a grimm meséket dolgozta fel. A címe Meisaku Gekijou. Megpróbáltam netről magyar szinkronnal letölteni, találtam is linkeket de a 36 részből egy csomó nem ez a japán feldolgozás hanem az az idióta krokodilos a minimaxról. Én meg nem azt keresem. Vkinek nincs meg véletlenül mind a 36 rész? V tudnátok küldeni egy linket?

Nagyon szeretném megszerezni mert nagyon szerettem ezt sorozatot mikor kicsi voltam...


Köszi!


2010. márc. 5. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Tessék

[link]

2010. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ezt már megtaláltam én is. Az a baj h ennek nagy része minimaxos mese és én nem azokat keresem. :S
2010. márc. 6. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket de ezeknek a nagy része is az a hülye krokodilos :S. Úgy látom ez csak ebben a formában van fenn neten. Pár rész a Meisaku Gekijouból a többi pedig a minimaxos :S.
2010. márc. 7. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire segítek vele, lehet már Te magadtól is megtaláltad:D

De Videoplayeren vannak fent részek->


[link]


Én is sokat néztem. Remélem tudtam segíteni vele.Bár letölteni nem tudod ,csak megnézni.

2010. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

A letöltésről már én is lemondtam, örülök, h ennyi van :P!

2010. márc. 17. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én le tudom tölteni...és megvan mind a 36
2011. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó honnan tökltötted? neked megvan a galambbegy című?:/
2011. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy érvényes-e még,de youtube-on fent van pár rész abból amit a kérdező akar,illetve isohunton is fent van 2 részletben is,lassan jön ugyan,de jön. :)
2012. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!