Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto-nak van folytatása?

Naruto-nak van folytatása?

Figyelt kérdés
Elkeztem nézni. Kiskoromban míg volt olyan csatornánk, mindig csak azt néztem. Akkor még nem értettem. Azonban most elkezdtem, bár nem világos egy két dolog. Naruto shhipuden után folytatódik? A sima sorozat mellett vannak filmek is róla? Jelentős szerepet töltenek be a történet szerint? Illetve folytatni fogják mint sorozat? Sokan azt mondják hogy nem meg stb.... Olvastam oldalakon ahol azt irtak hogy téves és a 700 fejezetet csak prolológusnak szánták. Akkor lesz még tovább anime?

2015. aug. 4. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A Manga lezárt. A Shippuuden még egy ideig megy de véget fog érni. A Naruto Után a Naruto SHippuuden van. De már a NAruto nagy része is filler, ahogy a SHippuuden fele is.


Vannak filmek, de értelem szerűen azok is fillerek.


Igazából nem éri meg elkezdeni, a Shippuuden egy idő után ritka gagyi lett, a vége meg szenvedés. One Piece vagy a Hunter x Hunter (2011)-el jobban jársz, már ha hosszú shounent keresel.

2015. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Anime: Naruto->Naruto Shippuden eddig

Manga: Naruto->Naruto Gaiden véget ért teljesen (a Shippuden csak az anime címe lett, a mangáé nem)

2015. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. Jöhetnek a továbbiak azért. Illetve akkor kivel milett úgy a főbb szereplőkkel pl kakashi sasuke... Gai sensei stb.
2015. aug. 4. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Mármint most azt kéred spoilerezzük le? What?
2015. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gondolom csak az anime érdekel bár kevered a mangával.

Anime: Naruto 220 epizód

Naruto Shippuuden még mindig fut (421- a legfrisebb)

Manga az már lezárult. Ami tényleg 700 fejezetes volt, de ezt megtoldották még párral. Ugye, hogy ne legyen olyan 'lezáratlan' az egész. 10 db fejezettel. Ami foglalkozott az új generációval is.

Ami inkább arról szól, hogy mi történt a nagy harc után. (Nem spoilerezem el)

Igen vannak filmek is! OVA is! Light novel is!

A filmek nem igazán töltenek be fontos szerepet a történetben kivéve a legújabbat (jelenlegi legújabb)

Mivel a nagy harc utáni dolgokat mutatja be pontosabban. Pontosabban azt, hogy Narutora, hogy talál rá a szerelem. Nem akarok itt se spoilerezni.

Ezen felül az animeben is sok filler van (főleg a sima Naruto vége felé..)

Mangában nincs filler.

Ezen felül jön egy új film az új generációról is.

Ha nem tudod az anime-manga közti különbséget keress rá és megérted amit írtam

. :)

2015. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg megéri elkezdeni nézni a Shippudent,de csak a 200. részig kb.(Pein elleni harc).Azután már tényleg gagyi.
2015. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom mi a különbség közte. Köszönöm válaszod. Illetve olyan oldal van e vagy létezik e ahol az összes naruto rész fel van téve. Illetve annyit pls spojlerezzetek le, hogy Kakashi hokage lett? Mert az új film "reklámjában" láttam a falon a hokagek között. Vagy valamit félre néztem? Illetve a filmeknek van felirat? Vagy az OVA vagy mi.... részeknek? Japánúl se angolúl se tudok. :-(
2015. aug. 4. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Kakashi lett a "háború" után a 6.hokage. Majd volt egy minimum 10 éves időugrás, amiben lemondott a hokage címről és elment Gaijal egy nosztalgia kirándulásra. Gai a háborúban kinyitotta a 8 kaput, de Naruto életben tartotta őt, viszont később kerekesszékbe került, annyira megviselte a 8 kapu a testét.

Az időugrás után Naruto lett a 7.hokage és van 2 gyereke Hinatától. Sasuke felfedezte,hogy egy újabb veszély fenyegeti a világukat, ezért elment felkutatni azt, hátrahagyva Sakurát a közös lányukkal.

2015. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az cseszett volna be,ha Kakashi nem lett volna Hokage ennyi minden után. :D Naruto rendes részei meg fent vannak indavideón szinkronosan és feliratosan is.
2015. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8 te már túl spoilerezted az egészet...

Igen létezik olyan oldal!!!

Simához egyszerűen indavideó, a shippuudenhez meg:

[link]

[link]

Vagy minden gyűjtőhelye: ncore :)

2015. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!