Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Gh05t kérdése:

Ki a kedvenc szereplőtök a Trónok Harcából?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint Petyr 'Kisujj' Baelish és Catelyn Stark a kedvenceim. Érdekel hogy kinek melyik szereplő a favoritja, és ha nem Joffreyról vagy Walder Freyröl van szó akkor egy két érvet írjatok,hogy miért ő a kedvencetek.

2015. aug. 7. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Rengeteg ilyen kérdés volt már, keress rá a képernyő jobb felső oldalán található keresőben.
2015. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

John Snow


Mert nem tud semmit.

2015. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Daenerys-vannak sárkányai
2015. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Dumbledore.
2015. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Ja azért, mert meleg.
2015. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Az öreg Walder Frey, mert csibészesen szexi a mosolya.
2015. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kele Roland válasza:
tyrion lenister az őrdögfióka, ayra stark , daenerys targaryen , ygritte ő már sajnos meghalt de azért birtam a csajt .
2015. aug. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ned Stark

Syrio Forel

Tywin Lannister

Oberyn Martell


Mind ugyanúgy végezte..


Most leginkább Ramsay-t bírom nagyon. Jó, most lehet utálni, de szerintem az egyik legérdekesebb karakter a sorozatban.

2015. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az abszolút kedvencem Tyrion Lannister, ő az a karakter, aki a legszínesebb számomra, egy kis jóság a sok mocsok közt, mégis sok gyarlósága van, de ezek érthetők a múltját ismerve


kedveltem még Oberyn Martellt és Bran Starkot is, mikor még nem indult el északra.


Kisujjal kapcsolatos érzéseim furcsák, egyrészt kedvelem, mert például Joffrey halálában is közrejátszott, és vannak nagyon jó lépései, ő irányítja a bábukat, másrészt viszont sose tudni, mi a következő lépése, de remélem, kinyírja a negatív szereplőket.


például azt se tudom, Sansa iránt érez-e valamit vagy tudja-e hogyan bánik Sansával a férje. vagy mi volt a célja Sansa férjhez adásával

2015. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 brokenbone ***** válasza:
b..b..bűűzös
2015. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!