Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki mennyire sajnálta Harry-t...

Ki mennyire sajnálta Harry-t a Reszkessetek betörőkben, amikor tökön lőtték?

Figyelt kérdés
Szegény! Látszott hogy nagyon fájt neki. Akár le is szakadhattak volna, vagy meg is repedhettek a heréi. Azért ez már kicsit túlzás volt.

2015. aug. 14. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem sajnáltam. :)):))
2015. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért? Amikor a 2-ben fejbeaszták az egyik betörőt háromszor téglával? Az ott konkrétan csak respawnolhatott, mert hogy nem lehet ilyet túlélni az biztos.
2015. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés ugye nem komoly?

Nem, nem sajnáltam. Egyrészt ő a "rosszfiú" a filmben, másrészt meg könyörgöm, ez egy VÍGJÁTÉK. (Mégpedig a legjobbak közül.) Egy ilyen filmben soha nem szabad a realitást nézni, itt egyszerűen a cél, hogy szakadj a röhögéstől a bénázásaikon.

Ha te most egy vígjátékban azon filózol, hogy vajon milyen ehresérüléseket szenvedhetett, és hogy mennyire fájt neki, akkor inkább NE nézz vígjátékokat.

2015. aug. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2015. szept. 24. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!