Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dumbledore miért nem lesz...

Dumbledore miért nem lesz benne a legendás állatok és megfigyelésükben? Elvégre Salamander Albust kérte meg előszó írására. Lehet hogy azért nem lesz benne mert az Albust játszó szinész befejezte a karrierét? Akkor miért nem választanak másik embert?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:
De igen és a Harry Potter a legjobb dolog ami a világgal történt.
2015. szept. 1. 16:52
 2/5 anonim ***** válasza:

De egyébként honnan tudod, hogy lesz?

2 Dumbledore is játszott a a filmben az első két részben más színèsz volt, bár nekem felsem tűnt csak amikor mondták.

2015. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy töbször is benne volt a tévében és tele volt vele az internet.Onnan tudom hogy nem lesz benne Albus mert leírták hogy ki lesz benne
2015. szept. 2. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat nem tudok az új filmről (amire csak most jöttemrá, így, hogy jobban belegondoltam), de a legeslegelején még emlegették, hogy ki fogja Albust játszani, és akkor valami fiatalabb színész került szóba
2015. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz
2015. szept. 5. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!