Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény! Szerintetek az nem...

Vélemény! Szerintetek az nem lehet hogy Rick Grimesban ott az ellen anyag a vírusra?

Figyelt kérdés
Ezt ezért feltételezem mert még a sorozat elején ha jól emlékszem Shane azt vallotta Lorinak, hogy amikor Rick-et otthagyta a kórházban már nem volt szív verése. De aztán még is fel ébredt. Szerintetek? vagy ez csak az én hülyeségem lenne?

2015. szept. 22. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyhén lenne nevetséges ha ez megtörténne.
2015. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

senki se emlékszik már, mi volt akkor, túl sok idő telt el, hogy egy ilyet megjátszanak

mondjuk tény, hogy nagy wtf lenne, ha Ricket megharapnák, mégis élne tovább vígan, de ez csak fantazmagória, nincs rá esély

2015. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Valahogy sejtetem. Én is csak a sorozatot láttam.

Igazából ez egész ötlet csak erről a képről jutott eszembe. Ilyen mi lenne ha hülyeségként.

[link]

2015. szept. 23. 10:07
 4/7 anonim válasza:

Hello :)

Rickben nem hinném, hogy ott az ellenanyag... (akkor már inkább Judith) :D Shane csak azért mondta, hogy meghalt mert magának akarta Lorit és Carlt...

2015. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Flashbackben ott van, hogy valóban azt hitte, hogy meghalt.


Valahogy magához tért, ez van. Igazából a szívverése újraindulása a legkisebb csoda abból, ami vele történt, ha azt nézzük mennyire realisztikus a dolog, hát eleve az, hogy ott van hetekig és nem szárad ki? Jó persze ott volt az infúzió, de még ha literes is lett volna, akkor is lefolyik pár óra alatt aztán jónapot.

2015. okt. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

HITTE, hogy meghalt. Egy webizódban bemutatnak egy nőt, aki a kitörés után ottmaradt a kórház környékén, és ápolta a bentlevőket, köztük nyilván Ricket is.

Nincs benne az ellenszer, és nem is hinném, hogy Kirkman bármi ehhez hasonló klisével zárná le ezt. Nem teheti.

2015. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Ez a sorozat nem a világ megmentéséről szól. Hanem arról hogyan élhetik túl az egyszerű emberek és mivé válnak közben.

2015. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!