Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
robot4 nevű felhasználó kérdése:

Melyik volt ez a 9/11-ről szóló (kritikus) amerikai dokumentumfilm? Egy fiatal diák narrálta, ha jól emlékszem.

Annyira emlékszem, hogy nagyjából egy óra hosszú, s egy amerikai egyetemista meséli a tapasztalatait. Azzal kezdi,hogy kezdetben mennyire dühös volt a 'terroristákra' azért, amit tesznek a hazájával.,stb. Youtube-on láttam, de mindig halogattam a megnézését...

Előre is köszönöm a segítséget!

Kérdések hasonló témákban: egyetem, Amerika, dokumentumfilm, Amerikai Egyesült Államok, diák

2015. szept. 29. 19:26  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan lehetne letölteni a "Hat év történelem" című szovjet-amerikai dokumentumfilmet?
Mi ez a dokumentumfilm? Egy magyar férfiről szól aki az USA-nak kémkedett Magyarországon, valaki ismeri?
Melyik sorozat lehetett ez?
Tud leírni valaki olyan amerikai filmeket (Krimi, dokumentumfilm, katasztrófafilm), amik az 1950 és 1970 évek között játszódnak? Westernfilmek és vigjátékok, abszolút nem érdekelnek.
Van olyan dokumentumfilm, ahol amerikai kommandósok felvételei vannak?
Ki volt az az elítélt (szerintem ismert ember) akivel egy amerikai vagy ausztrál forgatócsoport dokumentumfilmet forgatott arról, hogy, hogy került be és az egész életét elmeséli?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!