Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot nézzek?

Milyen sorozatot nézzek?

Figyelt kérdés

Imádom a sorozatokat, és nemrég fejeztem be egyet, úgyhogy nem tudom mit lenne érdemes elkezdeni nézni. Tudnátok ajánlani valami jót? Nem muszály mostanában műsoron mennie, úgyis online szoktam nézni leginkább. Ezek a kedvenceim, ezekhez hasonlót szeretnék találni:

Trónok harca, Walking Dead, Fear the Walking Dead, Daredevil, Breaking Bad, Better Call Saul.



2015. okt. 11. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amiket követek:

Black Sails/Fekete Vitorlák:egy kalózos történet, sztem jobb, mint a Trónok harca (mondjuk a Trónok harcát csak azért becsmérlem mindig, mert sztem a könyvek képest szar lett)

Vikings/Vikingek: vikinges történet

Doctor Who/Ki vagy, doki? : időben és térben utazós izgalmas sci-fi/fantasy

Orphan Black/Sötét árvák: klónozásos (a magyar címe sztem eléggé szar :D )


Vagy esetleg a Spartacus: Vér és Homok (elsősorban az 1.évad).


És amit épp most akarok elkezdeni, az a The Bastard Executioner, ami egy volt katonáról szól, akinek ismét harcolnia kell.

2015. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom a House M.D.-t (Doktor House)
2015. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!