Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét ajánlanátok?...

Milyen animét ajánlanátok? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Az igazi anime mániások által "bénának" tartott stílus a kedvencem pl: Naruto,Bleach és a SOA. Tudom legtöbben csak hypoltnak tartják de engem ilyes fajta érdekelne.

2015. okt. 11. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lunariana ***** válasza:
A bleach-t elkezdtem, de nem tetszett. A harmadikat nem ismerem. A Naruto-t szeretem, es en a fullmetal alchemisthez hasonlitanam.
2015. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát esetleg egy két anime cím is jöhetett volna de köszi.
2015. okt. 11. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:

SOA = Sons of Anarchy = Zseniális amerikai sorozat.


SAO = Sword Art Online = Az egyik legrosszabb anime amit valaha készítettek.



Csak egy betű felcserélve még is mekkora külömbség. :D

2015. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
One piece neked ajánlom.
2015. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A One Piece egy kb. végtelen történet jó harcokkal, sok vicces és megható résszel, többnyire izgalmas történettel. És a legtöbb példányszámban eladott. Nekem a kedvencem,de sztem a mangája jobb, mint az animéje. Az animében sokszor húzzák az időt és hosszú az intro.


Fullmetal Alchemist:A bölcsek kövének nyomában és Fullmetal Alchemist Brotherhood/Testvériség. Mindkettő ugyanaz a történet, csak a Brotherhood teljesen a manga alapján készült, míg a Bölcsek köve egy idő után eltér a mangától. Szerintem a Brotherhood egyértelműen jobb.


Yu Yu Hakusho. Egy kimondottan harcokra épülő történet, Dragon Ball jelleg, csak számomra sokkal jobb.


Trigun: egy lövöldözős, vicceske anime. Nekem tetszett.


Tokyo Ghoul: sokkal gyengébb, mint a mangája,de ha a mangát nem ismered, akkor sztem nagyon jó az anime is.


Inuyasha: démonok ellen harcolós, sztem tetszene neked.


Attack on Titan: nagyon jó a grafikája, jó a történet, de egyelőre csak 1 évad van belőle.


Death Note: egyáltalán nem olyan, mint pl. a Naruto,de ha még nem láttad, akkor sztem mindenképp nézd meg.

2015. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! és bocs a betűcseréért ,fel se tűnt xD
2015. okt. 12. 22:20
 8/8 anonim válasza:

Fairy tail (fantasy, viscces)

Nyan koi(12 részes vicces)

Angel beats(13 részes fantasy, harcolós)

Lovely complex(vicces, szerelmes)

Naruto

Igazából én még csak kezdő animés vagyok de ezeket imádom!!

2015. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!