Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg olyan rosszak a...

Tényleg olyan rosszak a Szellemlovas filmek, mint amennyi IMDB-n a pontszámuk?

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Őszintén, az évezredben volt jó filmje Cagenek?
2015. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem volt jó filmje az évezredben, pl.: Next, A nemzet aranya 1-2, Fegyvernepper (!). Knowing és World Trade Center is elmennek.

De a Szellemlovasok filmek tényleg gyengék. Az 1. rész egyszer megnézhető, de a 2-at nem bírtam megnézni.

2015. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ordenárék :D

Az első talán még kibírható mert megtudod az eredet történetet, de ezen kívül semmi. Egyszerüen rühellem Jhonny Blaze karakterét ótvar a forgatókönyv.

A másodikkal az a bajom, hogy annyira emlékszem h valami gyereket üldöznek, kitalálták h maga a szellem lovas h lett és arra h kínszenvedés volt más semmi nincs meg ennyire felejthető. Na jó 1 értékelhető jelenet van benne, amikor egy bányász gépet az ereje alá von, de az hogy a 2 filmből csak ezt tudom kiemelni mint pozitívum mindent elárul. Bár volt egy ismerősöm aki állította hogy a szellemlovas 2 a legjobb szuperhősös film valaha, szóval ki tudja :D (Nem beszélek vele azóta >.>) Egy esős vasárnap ha nincs más nézd meg egy rekesz sörrel legalább röhögni tudsz, utána meg meg se állj a Jeti bosszújáig :D

2015. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első rész még jó, a második nagyon szar, nem is tudom melyik szuperhős film rosszabb, a Fantasztikus Négyes és az Ezüst Utazó vagy a Szellemlovas 2 - A bosszú ereje.
2015. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!