Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet? Bentlakasos...

Melyik film lehet? Bentlakasos iskolaba kerult egy lany.

Figyelt kérdés
Bentlakasos iskolában volt egy tehetséges lány,aki ha jol vettem ki eleg jomodu volt,es mindig azt mondta,hogy az apja jon erte. Nem lattam elejetől a filmet,nem tudom hogy került oda,de egyszer megszökött,mert a szobatársai/osztálytársai nagyon kiutálták,többek közt azert,mert nagyon ügyes volt valamilyen vizi sportban (nem pontosan emlekszem ra),es igy a tanar 'kis kedvence' lett. A végére meg is kedvelte a tobbi lany,de azt hittek hogy kapcsolatba kerult az edzovel es masnap delutan elkezdték üldözni. A lány befutott az erdőbe,ahol elesett es a tanárt hivták oda segítségül,de hagyta meghalni. Ha valaki tudna segiteni hálás lennek😄

2015. okt. 17. 16:21
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, még szükséges-e a válasz, de ha jól gondolom, a film címe: MERÜLÉSEK :)

Remélem jól gondoltam.

2016. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!