Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol találhatnék mozipartnert?...

Hol találhatnék mozipartnert? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hello!


Elmennék moziba, de nincs kivel. Nem szexpartnert keresek, mozi elején találkozás, végén búcsú és pont, szimpátia esetén ismétlés. A bulik nem szórakoztatnak, egy filmre beülnék, de egyedül ahhoz sincs sok kedvem.

23/f, Mosonmagyaróvár



#mozipartner
2015. okt. 25. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Tök ismeretlenel? Ez kb olyan mintha leülnél a moziba egy másik ember mellé
2015. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előtte dumálunk, én is így gondoltam. Egy ismeretlennel, sőt, ellenszenves emberrel én sem mennék, ez természetes. Ha van közös nevező, lehet közös program is.
2015. okt. 25. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem van:

Mi a ráknak a mozihoz partner? Féled egyedül nézni a filmet? Jobb egy totál random, ismeretlen emberrel menni, aki mellett akár még szorongani is hajlamos vagy, tehát a filmet sem tudod úgy élvezni?! Ha ismerkedni, beszélgetni akarsz, akkor mi a rákért nem beszélgetőpartnert keresel? Miért mozipartnert?

2015. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!