Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead 3. részével...

The Walking Dead 3. részével kapcsolatban kérdése, mi miért történt? (SPOILER VESZÉLY)

Figyelt kérdés

Aki még nem látta a 6.évad 3.részét az ne olvassa tovább mert SPOILER VAN BENNE :)



Szóval a 3.részben meghal Glenn a nyomorék csávó miatt.


Mennyire volt fő karakter Glenn??? Ti még elnéztétek volna őt???


2. kérdés:


Rick megvágta a kezét egy olyan késsel ami egy zombiból állt ki és csupa vér volt. Akkor most elkapta a fertőzést vagy mi??? Mert elvileg úgy terjed a fertőzés ha valakinek a vérébe kerül nem?!


Ez egy ilyen más fajta kérdés de a sorozathoz kapcsolódik szóval:


Szerintetek még mennyi évadon át lesz Rick a főszereplő, érik már a vezető cseréje a sorozatba?



2015. okt. 26. 18:30
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki vérébe ott van a dolog, aki meghal átváltozik

ha zombi harap meg akkor elfertőzödik és azért.


de ez sorozat... szted egy rohathadó hús tud sétálni és embert enni?

2015. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdésedet 1. :D
2015. okt. 26. 18:49
 3/51 anonim ***** válasza:

már eleve a zombik egy butaság, ak miért lenne baja 1 fertőző késtől 1 filmbe?


figy, ha meghalsz, fél éven belül tuti nem marad húsod, akkor a zombik, hogy sétálgatnak évekig?

arról nem beszélve, hogy az izmaik elsorvadnak, kb az agyukon kivül semmi nincs amit használnak, de az mitől nem rohad el

stb

szal ilyesmi

ak mi baja lenne 1 késtől? :P

meg nem hiszem, hogy azoknak van még vérük xd

2015. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
82%
Én nem venném olyan biztosra, hogy Glenn meghalt. Zuhanás közben ugye magára rántotta a csávót, és a látszat ellenére őt kezdték el belezni a zombik, nem Glennt. Szóval ha csurom vér lesz, akkor az 1. évadban látott módon elmenekülhet (bár azt most nem tudom, hogy az emberi vér is védelmet nyújt e)... vagy amíg Nicholas-szal vannak elfoglalva a zombik, addig bekúszhat a konténer alá. Volt még egy utalás a részben, Michonne valami olyasmit mondott korábban hogy "nem tudhatod hogy a rajtad lévő vér járkálóé, a tiéd, vagy egy barátodé", szóval ez is némi bizakodásra ad okot... akárhogy is, szerintem még korai temetni Glennt.
2015. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
0%

Glenn lehet, hogy zombivá változik.


Ricknek lehet, le kell vágni az egyik kezét.

2015. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez mondjuk igaz nem mondasz hülyeséget :D De még senki sem adott választ arra hogy Rick szerintetek meddig lesz még a sorozatban, egyáltalán kifogják venni???
2015. okt. 27. 07:58
 7/51 anonim ***** válasza:
Csak a képregény kapcsán tudom, hogy Kirkman valahol azt nyilatkozta, hogy Ricket kb. a 200-adik, Carlt kb. a 300-adik füzetig tervezi meghagyni.
2015. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
22%

Ja, és (KÉPREGÉNYES SPOILER!!!)


a képregényben Rick már Woodbury-ben a Kormányzó miatt elvesztette a jobb kezét. Lehet, itt a sorozat esetében egyszerűen érvényesül az "Ami késik, az nem múlik"-elv.

2015. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 mosomaci101 válasza:
0%

Szerintem Rick alatt nagyon rohad már a nád :D

Morgan azért tért vissza mert tronfosztás készülődik :)

2015. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Ricknél már a 3. évadban megmondták, hogy túl sok akciójelenete van és túl sok CGI-be kerülne egy kézlevágás így nem követik a képregénynek ezt a részét. Igaz, Hershelnél megcsinálták, de azért ő közel sem volt annyira fő alak, hogy nála túl sokat kelljen utána szarakodni a hiányzó lábával.


Glenn meg szerintem nem halt meg. A mai napig forgat és beöltözve látják a helyszínen, többek között olyan szereplővel együtt is, akit még be sem mutattak. Az Imbd-n ott van, hogy most pár rész kihagyás után végig szerepelni fog az évadban és nem hiszem, hogy egy ilyen kb. az eleje óta jelenlévő főszereplőt kiraknak így, hogy kb. semmitmondó a halála, nem látja senki, és az évad elején egy résznek nem is a végén lerendezik 40 másodperc alatt. Még Tyresee halálára is egy komplett rész épült, Glennt biztos nem így rakják ki. A Talking Dead-ben sem volt ott, ahova mindig elmegy a meghalt szereplő.


Érekes lesz viszont, hogyan menekült meg.

2015. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!