Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik a kedvenc szereplőitek a...

Kik a kedvenc szereplőitek a The Walking Dead című sorozatba?

Figyelt kérdés
És miért pont Ő/Ők?

2015. nov. 1. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dale Horvath, róla mindig beugrott Ganxsta Zolee Tökös magyar gyerekek című zenéje :D

Viccet félretéve: Morgan, Michonne, Daryl, Rick, Carl és Glenn

2015. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Abraham
2015. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rick-király szereplő

Hershel,Dale-bölcs öregek ugye

Maggie-Jó női szereplő nem mellesleg jól néz ki :D

Merle-t is ide mondanám mert egy elég szórakoztató karakter de Abraham is egyre pozitívabb.

2015. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Carol, mert badass
2015. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nos én még csak a 3 évad közepe-vége felé tartok, úgyhogy azóta már lehet hogy sok minden változott. Úgyhogy így 1-3 évadig tudom leírni a kedvenceimet(direkt nem írom oda egyikhez sem, hogy meghalt e vagy sem, egyikről sem fogok múltidőben írni, mert lehet vannak akik még ott se tartanak ahol én).


Daryl - ő az 1.-es számú kedvencem, jó arc, összetett karakter, van esze, és használja is, kissé zordnak mutatja magát, de közben nagyon jó arc. Sokkal jobb ember, mint amilyennek látszik. Összeszedett, és jól kezeli a helyzeteket, tudja mikor mit kell tenni, reálisan látja a dolgokat és a legnehezebb helyzetekben is megőrzi a hidegvérét. Nem beszél fölöslegesen, nem rinyál, hanem szépen csendben alkalmazkodik az adott helyzethez, ha meg épp olyan kedve van, egyszerűen odébb áll. Bírom az ilyen magányos farkasokat, mert én is kicsit ilyen vagyok.


Rick - ő is jó arc, minden helyzetből megpróbálja a legjobbat kihozni, összetett karakter , persze ő is elkövet hibákat mint bárki más, meg hát a körülmények belőle is kihozzák az állatot, de alapvetően egész jól viseli a megpróbáltatásokat. Nagyon fafejű, és makacs, aminek az a jó oldala, hogy amit a fejébe vesz azt véghezviszi, vagy legalábbis minden erejével azon van. Néha kicsit elszáll az agya, és akkor használhatatlan, de egy ilyen világban nem is csoda.


Dale - értelmes és jó ember, nagyon jól belelát a fejekbe, jobban ismeri a többieket, mint ők saját magukat.


Merle - nagyon bírom a beszólásai miatt, hatalmasakat röhögök a szövegein, meg a stílusa is utánozhatatlan, bár nem egy pozitív karakter, és sok szemétséget elkövet, de valahogy mégsem tudok haragudni rá, mert látom rajta, hogy valahol legbelül nem olyan rossz ember, mint amilyennek látszik, ő is egy összetett karakter.

2015. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak: azért óvatosan ilyen helyeken, mert akadhat spoiler, ami nagyban hatással lehet nálad a következő részek minőségére :(


Lényegében a főszereplők. Nem sorrendben, de nem is szeretném őket sorrendbe írni.

Rick, Carl, Carol, Morgan, Glenn, Meggie, Michonne, Daryl, Hershel, Dale, Beth.... áh elkezdtem felsorolni, de lényegében csakhogy nem mindenki.

Sok embernek van egy kulcs szerepe, különbözőek. Mindenki úgymond "értékes" tag, nem szívesen válok meg egyikőjüktől sem.

Ha nagyon választani kéne, akkor Rick - de még ezt sem igazán mondanám

2015. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Daryl, Rick, Michonne, Tyreese a kedvenceim.

De nagyon bírtam Hershel-t, Andrea-t, és Merle karaktere is nagyon érdekes lett végül. Carl-ról nem is beszélve. Aki végtelen ellenszenves volt, de fantasztikusan összetett karakter, az pedig a Kormányzó szerintem.

2015. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Abraham-et majdnem elfelejtettem, őt imádom.

Morgan viszont nekem nagyon nem jön be.

2015. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Deryl és Carl
2015. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Glenn és Daryl
2015. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!