Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorolnátok filmeket melyek...

Sorolnátok filmeket melyek fiatal fiúkról szolnak, akik épp kezdik felfedezni az életet? Olyan 13-16 éves főszereplőkre gondolok. Középpontba a barátság álljon. Lehetőleg ne legyen túl régi. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

És ne valami Disney csatornás olcsó dolog legyen.

Előre is köszönöm.



2015. nov. 9. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hangyák a gatyában pont neked való. Meg az Amerikai pite. Más nem nagyon van mert a kutya se kiváncsi ilyen filmekre, inkább a mészárlós filmek vannak divatban, amikor tiniknek kiloccsantják az agyát fúróval egy székbe kötözve.
2015. nov. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem ilyen filmekre gondoltam. Inkább általános iskolások, legyenek, vagy első éves gimisek. És nem a szexualitást értetem az alatt hogy" felfedezni az életet" Inkább a gyermekkor elmúlása az amire célozni akartam. Dráma kategóriának pedig jobban örülnék. Tehát inkább valami Stand by me, Kapgang, Cure, féle dolgokra vágynék. Ahol csak a szereplők a tinik, a célközönség nem.
2015. nov. 9. 00:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Régebbi magyar gyerekfilmeket keressél. Amerikai filmben kár gondolkoznod, mert köze nincs a valósághoz.
2015. nov. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló bármennyire is segíteni próbált, sajnos rengeteg ostobaságot hordott össze.


Vannak bőven ilyen filmek, bár sok csak részben szól erről.


Filmek, amik lehet, hogy tetszenének:


Sráckor: [link]


Egy különc srác feljegyzései: [link]


Plusz itt egy lista, amit most találtam és viszonylag jónak tűnik:

[link]

2015. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még :)
2015. nov. 10. 15:31
 6/6 anonim válasza:
Persze.
2016. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!