Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikai História X régi...

Amerikai História X régi befejezését hányan láttátok?

Figyelt kérdés
Aki városi legendaként tekintett rá, -mint tegnapig én is-, bátran állíthatom, hogy igenis, létezik! Elég rossz minőségben, de láttam. Próbálom megvenni, ha sikerül, megosztom!
2015. dec. 3. 00:06
 1/5 anonim válasza:
Erről régen Én is hallottam, de nem jutott el hozzám a felvétel alternatív befejezése. Remélem sikerül beszerezned :)
2015. dec. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol láttad?
2015. dec. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Telefonon mutatta meg, előtte pénzben fogadtunk. Azóta nem tudom rávenni, hogy átmásolhassam.
2015. dec. 13. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg átvertek. :/ Nem véletlenül láttad rossz minőségben és nem véletlenül adja oda. A verzió nem létezik. Az amerikai titkosszolgálattól is szivárogtattak már ki információkat, egy film alternatív vége ahhoz képest semmi.
2015. dec. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
leborotválja a fejét benne majd visszateszi anáci zászlót a falra kedves 4es.
2021. márc. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!