Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe? (lent)

Mi ennek a filmnek a címe? (lent)

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy 2 csaj volt a főszereplő. Asszem egy szőke és egy barna. A barna lány sokat ivott, bulizott stb. és egy olyan jelenet is volt,hogy egy nyári fesztivál féleségen levette a melltartóját és bekerült a Tv-be és látták a szülei. A szőke lány próbálta őt figyelmeztetni, hogy baj lesz a sok ivásból. A végén egy házi buliba ment a barna lány (nemtudom, hogy a szőke ott volt-e) de annyira emlékszem, hogy reggel a barna lány aludt egy kanapén, és a szőke csajszi próbálta fölébreszteni, hogy vigye haza. És a csaj nem ébredt fel, tehát meghalt.

2015. dec. 12. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D
2015. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na, drága egyetlen válaszolóm :) tudom a címét, megtaláltam. A címe: A buli nem áll meg. A leírásom alapján van egy-két eltérés, de nagyjából ugyanaz, amit leírtam.
2015. dec. 14. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm,máris megnézem :)
2015. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!