Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a valóságban is...

Szerintetek a valóságban is megtörténhet a filmekből jól ismert klisé, hogy egy lány aki nagyon szép, viszont valamiben eltér a többiektől, pl jó tanuló vagy ilyesmi, azt kiközösítik és állandó célpontja a durva tréfáknak?

Figyelt kérdés
Én elképzelhetetlennek tartom ezt speciel. Ti mit gondoltok??

2015. dec. 13. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ilyen, nem is kevés. Nem csak a szépség körül forog az élet.
2015. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Na már a kérdésnél ledöbbentem :D

Ki a fenét közösítenének ki azért mert okos és akar kezdeni valamit az életével. A jobb kérdés inkább ki nem? Nem azt közösítik ki inkább aki butább? Vagy csak az én környezetemben alap hogy szorgalmasan építjük a jövőnket?


Nem, szerintem sincs nagyon ilyen. Manapság a külső visz sok mindent, és ha még egy lány emellett okos is, igazi főnyereményként néznek rá a fiúk, a lányok meg szívesebben barátkoznak vele szerintem.


Azért elég gyatra hely lehet amúgy ahol ilyen megtörténhet, mint a kérdésben, remélem csak a filmekben létezik!

2017. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó: Te álomvilágban élsz?? Jól tanultam és óvodától kezdve középiskoláig kiközösítettek. Igaz, szerettem "okoskodni" is, ami kb. a sok kérdezést jelentette meg nem fogadtam el dogmaként mindent, amit a tanár mondott. Volt olyan osztálytársam, aki később illetve egy-két másik középiskolában, hogy tulajdonképpen csak irigyek rám, de majd a munka világában jó lesz nekem. (Bár ők pont kevésbé cukkoltak, mert értelmesebbek voltak.) Igaz én fiú vagyok. Van viszont barátnőm, akit szintén szekáltak a középsulijában, pedig jó tanuló volt ő is.
2018. aug. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és egyébiránt elég jó suliknak számítottak, ahová jártam.
2018. aug. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16L

Utolsó: Elég szomorú akkor hogy ez történt nálad. Hát én is hallottam már ilyeneket hogy más sulikban azokkal viccelődtek a legtöbbet a többiek akik "okoskodtak", de persze ők ezt pozitív értelemben csinálták, de mások ezt nem nagyon értékelték ahogy kellett volna. De semmi kiközösítés náluk nem történt, csak a srácra ráragadt a jelző miszerint ő ilyen.


Utolsó előtti: Nálam is, az osztályomban kicsit hasonló. Ez egy elég erős gimnázium ahová járok és itt az a ciki ha valaki nem tanul, akik osztályelsők, ők a legkedveltebbek.


De amúgy meg szerintem ez megtörténhet ha a lány rosszul választ sulit, olyan színvonalon tanul ami neki, hozzá képest alacsony. Ugyanis a tanulás miatt csak olyan helyen cikiznek ahol az osztály nagy része rossz tanuló és nincsenek erős gimnáziumi követelmények.

Ha meg ez egy erős gimiben fordulna mégis elő, ahogy az utolsó válaszoló állítja, szerintem ott sem az miatt van mert jó tanuló, más miatt. Én nem tudhatom, de egy erős gimiben véleményem szerint azért mert tanulsz senki nem néz le, ott valami más miatt lehet.

2018. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: jó látni hogy 16 évesen ilyen értelmesen írsz. Van még remény ebben az országban!:)
2018. nov. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!