Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Összeáll a kép? Vigyáz SPOILER!

Összeáll a kép? Vigyáz SPOILER!

Figyelt kérdés
Az egész 9 részes Star Warsnak az ultimate főgonosza Snoke azaz Darth Plagueis, aki Anakint nemzette a midi clorianokkal. Így áll össze a kép, így van értelme már mindennek? Igaz e?

2015. dec. 24. 10:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Vigyázz!!!
2015. dec. 24. 10:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egyenlőre találgatás, elmélet. De midi clorianokról nem lesz szó az új trilógiában.
2015. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jajj ne...már megint valami irritáló vén tata lesz az egész mögött?
2015. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Palpatine-ra gondolsz kedves 2.! Az eltörpül Snoke mellett! Amúgy Palpatinennak a mestere volt, akit álmában megölt, amit mesélt Anakinnak a 3. részben!
2015. dec. 24. 11:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, rá. Akkor meglátjuk mit hoznak ki ebből.
2015. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam senkire, nem értem hogy vizionáltad be a kommentembe az általad leírtakat. :D (kettes vagyok)


Csak annyit írtam, hogy Darth Plagueis elmélete egyenlőre csak találgatás, nem hivatalos. Nem biztos hogy ő lesz az. És az előzménytrilógiában emlegetett midi clorianokról nem lesz szó az új trilógiában. Ennyi. Nincs mögöttes tartalom.

2015. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon erőltetett lenne ha nem Darth Plegouis lenne az mert megkellene magyarázni, tuti hogy ő az, több utalás is van rá...
2015. dec. 24. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:
6. A kettes szerintem én vagyok, mert az első kommentet a kérdező írta, így a számok eltolódtak. :) Vagy hogyan van ez...
2015. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Egyelőre* találgatás "
2015. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
95% hogy Darth Plagueis Snoke. Amikor Kylo mondta, hogy az ő mestere bölcs az egyértelművé tette, mivel Plugueisnek ez az állandó jelzője. Plusz az is kiderült, hogy látta a birodalom felemelkedését és bukását, vagyis nagyon öreg.
2015. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!