Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Palpatine tudta Anakin-ról,...

Palpatine tudta Anakin-ról, hogy őt teremtette Darth Plagueis?

Figyelt kérdés
Mármint a midikloriánok segítségével? És ha igen, akkor miért nem árulta el neki az igazságot? Meg most elég sok helyen láttam Youtube-on, meg olvastam főleg itt gyakori kérdéseken, hogy az új filmben szereplő Snoke nagyúr és Darth Plagueis egy és ugyanaz a személy. Mondjuk én ezt el tudnám képzelni, neketek mi a véleményetek erről?

2015. dec. 27. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A véleméynem az, hogy majd kiderül. Nem fogok rajta töprengeni.
2015. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy utálom ezt a midikloriános baromságot, mondjuk inkább úgy, hogy az erő segítségével.
2016. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem elképzelhető, hogy Snoke igazából Darth Plagueis miért ne volna lehetséges? Mert az igazán tudni kell Darth Plagueisről hogy új életet tudott teremteni a midikloriánokból, vagyis örök életű volt ameddig a tanítványa, vagyis Darth Sidious meg nem gyilkolta!
2017. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudott életet teremteni, sőt, vissza is tudott hozni másokat a halálból, de saját magát nem. Ezért akarta megtanítani Sidiousnak ezt a képességet, hogy együtt örökké élhessenek, mert önmagát nem tudta visszahozni az életbe. Ez mondjuk elég buta lépés, és kb a Kettő Szabályának megszegése volt.
2017. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!