Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb sorozat az...

Melyik a legjobb sorozat az allábbiak közül:The Walking Dead, Trónok harca, Totál szívás, The 100, Sense 8, Teen Wolf?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 07:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
The Walking Dead
2016. jan. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mind jó, szerintem a legjobb a Trónok harca, utána nem sokkal lemaradva a Waking dead és a Breaking bad, utána Teen wolf, The 100, és utolsó a Sense8, legalábbis nekem
2016. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

The Walking Dead: Unalmas már.. Túl sokáig csinálják ezt is mint az odaátót. Az elején még király volt most már nagyon ellaposodott és alig bírok végig nézni egy részt.. Semmi izgalom sincs benne..


Trónok harca: Jó-jó.. De könyvben jobb.


Totál szívás: Kötelező sorozat. Szerintem ez sokkal jobb, mint a többi felsorolt. You're Goddamn Right.


The100: Az első pár rész nem tetszett, de utána ki alakult a sorozat, nem rossz, de nem is a legjobb.


Sense8: Sajnos nem láttam még, majd potolom ;)


Teen Wolf: Hagyjuk inkább a 13 éves tinilány sorozatokat. :D


----


Amit sajnálok, hogy kihagytál a felsorolásból az a Kártyavár.. Nálam az mindent üt...

2016. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

utolsó, látszik, hogy nem nézed a Teen wolfot, úgy pedig ne ítélkezz


üdv: egy nem tinilány

2016. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az első évadot meg néztem. Inkább nem alkotok véleményt. :)
2016. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
na az a baj, hogy nem folytattad, nagyon pozitív kritikákat kap, rengeteget fejlődött a Teen wolf azóta
2016. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy sorozat akkor jó, ha az elejétől a végéig tökéletes. Nem az, hogy majd a 4. évadra beindul. Ilyen például a Breaking Bad. Első évad is nagyon szuper és az utolsó is. Vagy a BSG.. Az is tökéletes.
2016. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
3.válaszolónak írom hogy a The Walking Dead-nek pont a 4-5. évadnál kezdett rohamosan megnövekedni a sorozat rajongótábora.
2016. jan. 11. 15:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez mind ember függő igazából kinek mi tetszik. Számomra már unalmassá és elcsépelté vált. Viszont az új sorozata az egészen jól sikerült néztem volna belőle több részt.
2016. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hát a Breaking bad holt unalmas az elején, és előre lehet tudni a végét, szóval ízlések és pofonok
2016. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!