Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan rajzfilmet...

Tudtok olyan rajzfilmet mondani, amiben nem danolásznak, és hasonlóan cukker, mint a Mézengúz, a Jégkorszak, a Szaffi, az Öt legenda? Shrek, bármilyen danolászás, Wall-E, Sárkányos, végén a gyereknek nincs fél lába kizárva.

Figyelt kérdés

2016. jan. 26. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Eszeveszett birodalom, bár szerintem abban is van 2-3 dal :DD De az annyira jó, hogy ez a kis baki elnézhető :)
2016. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Az Eszeveszett birodalom tényleg zseniális! Humorban nekem a mai napig veri bármelyik rajzfilmet / animációs filmet. 2 db dal van benne, de ez csak az intro zene az elején, és a végén, ha kedveled a beteg humort, ez alapmű! Amúgy amiben még nincs zene, és király, az a Fel című film (bár az eleje szomorú), később nagyon kedves, és vicces!
2016. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na akkor ezt letöltöm. Köszönöm. :-)
2016. jan. 28. 19:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg is néztem a filmet, tényleg k. jó volt, köszi a kommentelőknek. :-)
2016. jan. 30. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Oroszlánkirály 2. Szimba büszkesége,

101 dalmát kiskutya 2. Paca és agyar

2016. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Ez is vicces rajzfilmek, bár nem disney meg pixar, hanem valami egészen más, de annyira vissesek, hogy nem igaz :D


Pl. Gladiátorok gyöngye - én sírva szakadtam rajta a moziban az ovisok között, ők meg csak néztek h ennek mi baja.

Croodék - istenem ez a mese tele van cukibbnál cukibb lényekkel de közben meg vicces és hatalmas! Nézd meg XD

2016. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!