Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A teen wolf 5. évadában van...

Dóri200215 kérdése:

A teen wolf 5. évadában van egy könyv: the dread doctors (a rettegés orvosai) a valóságban létezik ez a könyv? Ha igen hol tudnám beszerezni? -ebay, -alexpress stb?

Figyelt kérdés
teen wolf-the dread doctros(a rettegés orvosai)

#könyv #Teen Wolf #Teen wolf - Farkasbőrben #a rettegs orvosai #5.ébad #the dread doctros
2016. jan. 30. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak a sorozatban van. Bár kinézem belőlük, hogy ha nagy lesz az érdeklődés a rajongók körében, akkor kiadnak erről egy könyvet.
2016. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sok internetes könyv vásárlós oldalon és az ebay-on is néztem de nem találtam

szerintem is csak a sorozatban van sajnos :(

2016. jan. 31. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenek általában csak a sorozathoz készültek. Pl a Reszkessetek betörőkben is, amelyik filmnek folyton a részletét látjuk ("tartsd meg az aprót te mocskos állat"), azt is csak a Reszkessetek betörőkhöz csinálták.
2016. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!