Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki milyen Marvel filmet...

PicúrHógolyó kérdése:

Ki milyen Marvel filmet látott/ismer? Melyeket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Vagy csak soroljatok fel általatok ismerteket. :)

Olyanokra gondolok, mint a Bosszúállók, Elektra, a Fantasztikus Négyes, Daredevil, Thor, X-Men, Wolverinb.e, Vasember, Amerika kapitány, Hulk...



2016. febr. 17. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bosszúállók nekem tetszik, de csak akció

Thor 1-2 borzalom

Vasember 1-3 elment , 2. a legjobb mert abban van benne a Balck Widow

Hulk Eic Bana nekem ez jobban tetszett mint az Incredible Hulk Edward Norton-nal

Captain America 1-2., 1. elmegy, 2. nagyon jó


Fantasztikus négyes 1-2 egyszer nézhető

Fantasztikus négyes (2015) borzalom


Pókember 1-3. Toby-s verzió , az 1-2 jó volt, 3. elmegy

Csodálatos Pokemeber 1-2. , 1. elmegy nekem nem jött be, 2. borzalom


X-men 1-3 , az 1-2 jó, 3 borzalom

X-men first class elmegy

Wolverine 1-2. borzalom

X-Men: Days of Future Past elmegy


Daredevil elment

Elektra borzalom


Blade/ Penge nem néztem még


The Punisher (2004 film) még nem láttam


Guardians of the Galaxy - nagyon jó


Ant-Man még nem láttam, de állítólag jó

2016. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó animációs sorozatok vannak a Marvel és a DC univerzumából, némely sokkalta jobb mint 1-1 film.
2016. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Láttam néhány animációs filmet. De nem annyira szeretem. Jobban tetszettek filmek.
2016. febr. 18. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban adaptálnak pedig, animációs sorozatokat. Például azt garantálom hogy az új X-Men-t hangulatban nem tudja hozni azt amit az Evolution csinált En Sabah Nur-al, az az Apokalipszissel.


A DC meg most kezd beindulni az élőszereplős mozikkal is, de náluk meg az a helyzet csoda ha találnak olyan színészt aki egy egy ikonikus karaktert eljátszik. Suicide Squadban például új Joker lesz, de a trailerek alapján nem hozza a Heath Ledger szintet, pedig bíztam benne. De majd a filmnél meglátjuk.


Amúgy elárulom a legjobb Marvel csapat az Inhumans, akik meg 2019-ben fognak filmet kapni. Egyébként az egész Marvel univerzum legerősebb storyjával bírnak.

2016. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D Alig várom!
2016. febr. 19. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Warcraftra is rohadt kíváncsi leszek... imádom a WoW világát, de szerintem egy látványlehúzás lessz amivel a Blizz újjá akarja éleszteni a WoW-ot, mostanában haldoklig. Olyat is hallottam hogy ingyen WoW fog járni amerikában a jegyek mellé.
2016. febr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezen az angol nyelvű oldalon meg tudod nézni azokat a Marvel filmeket, amelyek eddig megjelentek.

[link]

Ugyanitt el tudod olvasni, hogy mennyit hoztak a mozik pénztáránál. Ez is sokat számít. Egy filmes oldalon (pl. IMBD) meg tudod nézni hány pontra értékelték. Így már simán tudsz közülük választani.

2016. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. máj. 12. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!