Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenced a Narutóból?

Ki a kedvenced a Narutóból?

Figyelt kérdés
Simán le is írhatod, de meghallgatom az érveket,indokokat is.

2016. márc. 14. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Itachi, mert az egyetlen értelmesen megírt dráma az övé.
2016. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem is.Sokan utálják de nem tudom miért hiszen muszáj volt kiirtania az Uchihákat mert ha ő nem teszi meg más igen és az nem hagyta volna életben Sasukét .Ráadásul hogyha valaki nézi a shippuudent az tudja hogy igazából nem ölte meg Shisuit hanem tényleg öngyilkos lett.
2016. márc. 14. 20:00
 3/18 anonim ***** válasza:
Sasuke ^^
2016. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Amanda52 ***** válasza:
100%
Nekem Sakura, Kakashi, Tsunade, Iruka és Jiraiya :D
2016. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól Itachi maga irányította a sorsát,szóval ő választotta a szomorú utat,bár ezért mind csak a hülye uchihák felelősek,nem Itachi.


Nekem Neji a kedvencem és igen,ő neki is jó a drámai sztorija,szóval nem csak Itachinak.

2016. márc. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A Neji féle drámai szál jó???? LOOOOL Csak a mangát olvasók fele volt kiakadva hogy mi ez a fos amikor kiírták Nejit. :D LMAO
2016. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Itachi, Kisame.
2016. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam lesz itt egy okostojás aki nem fogja fel. A lényeg,hogy nem csak a végét kell nézni,hanem az egész életét,követni a drámai vonalat,ami Nejinél is ugyanolyan jól meg van csinálva,mint Itachinál,bár látom nem fogtad fel,de nem gond.Igen,azzal egyetértek,hogy egy kegyetlen pocsék halált kapott Neji,ezzel elszúrva talán az egészet,míg Itachinál jó volt a befejezés is.Amúgy még a másik nagy hülyeség,hogy mire volt jó Nejit megölni?Hát mintha Hinata meg Naruto amúgy nem jöttek volna össze...
2016. márc. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én őszintén mindenkit szertek ^^

De Kakashi és Naruto az elejétől fogva *-*

Az akatsukis tagok is jó fejek :D

Meg a Hegyi kéjenc xD

Jujj és Shikamaru is nagy kedvenc *-*

Télleg mindenkit bírok ^^

2016. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 Neked ki a kedvenced? *-*
2016. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!