Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo ghoul anime 3. évadról...

Tokyo ghoul anime 3. évadról van bármi hír?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


ezen néhány cikk szerint, szerintetek kamuk a hírek ?

2016. márc. 20. 21:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu, inkább olvasd a mangát, animénél sokkal jobb.
2016. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kamu, mert a hivatalos oldalakon még azt sem említették meg, hogy készülőben lenne e.

Szerintem is olvasd a mangát, ezerszer jobb mint az anim,e és még ma is fut! :)

2016. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 death42 ***** válasza:
Nem lesz 3. évad, ha mégis lesz valamikor a távoli jövőben sztem 2. évad lesz egy remake, legalábbis remélem, mert nem nagyon tudna érdekelni a mostani 2. évad folytatása. :D
2016. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is erdekelne a dolog.. En januarra hallottam kijonni uj reszeket, de az mar majdnem 2 honapja volt, es meg mindig semmi hir felole. Viszont minden portalon ahol a most kijovo animeevadokat tartjak szamon a Tokyo Ghoul 3. evada is koztuk van.

A remeny hal meg utoljara emberek, lennie kell 3. evadnak.. Bizzunk benne :D

2016. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: Egy hivatalos hírek alapján működő oldalon se láttam olyat bejelentve, hogy Tokyo Ghoul 3. évad, úgyhogy nem tudom elképzelni, hol láthattál ilyet bejelentve (vagyis de, de az bizonyára kamu).

Külföldi oldalak közül egyértelműen az ANN (AnimeNewsNetwork) a legjobb, általában a többi oldal is ezt veszi alapul a híreihez (pl. a magyar AnimeAddicts is).

2016. márc. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én úgy hallottam hogy idén tavasszal vagy nyáron fog kijönni a 3. évada, meg valamilyen játékot fognak csinálni az animéből (bár szerintem ezt csak rajongók fogják készíteni. Remélem lesz folytatás, bár sokan mondják, hogy nem kell. 😐😐
2016. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!