Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Fear the walking dead és a...

A Fear the walking dead és a Walking dead között mi a különbség? És melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Fear the Walking Dead az előzményről szól, arról, hogy hogyan tör ki a járvány. Én nem nézem, csak a TWD-et, így nemigen tudok véleményt alkotni. A Fear the...-et sokan szidják. Ettől még lehet jó természetesen.
2016. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy zombistorynak akarnak eredettörténetet adni, nem csoda hogy szídják.... énse nézem de vagy valami zombi klisés gagyi lesz/lett, vagy nevetségessé teszi az eredeti szériát, esetleg saját magát az eredeti széria miatt.
2016. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Minden más, csak az alaphelyzet nem, vagyis mindkettő ugyanúgy, ugyanabban az időben zajló apokalipszisben játszódik.


A Fear The Walking Dead még nagyon az elején van, még csak éppen kitört az apokalipszis és még sok ember él, a Walking Dead már a hatodik évadnál tart, ahol már alig maradt valaki. A sima TWD-ben szerintem sokkal jobb a csapat, de én amúgy a FTWD-et is szeretem.

2016. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Fear TWD más helyszínen (kezdetben Los Angeles) járszódik, és új karakterekkel. És valóban a zombik megjelenésének pillanától meséli a történetet.
2016. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez mind így van, ahogy az előzők írták. Én nézem, de egyre kevésbé tetszik a Fear. Határozottan unom. És nem a Twd-hez viszonyítom, egyszerűen nem jön be, ez a személyes véleményem.
2016. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mihalovics111 válasza:

Szerintem a The Walking Dead a jobb. Mindeggyik évadát látta. Nekem a története is nagyon tetszik a karakterek is jók a zombik jól megvannak csinálva stb. A sztori is pörgős


A fear the Walking dead meg az előzményeket mutatja be. Nem láttam az összes részét ( de azért láttam az első 6-7 et kb.) , de nekem ez nem negyin jött be. A története egész jól ki van találva de a sztori nagyon lassan halad szerintem egy kicsit uncsi lett ( és nem is nagyon a zombikról szól

2016. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy a The Walking Dead jobb. Szimpatikusabbak a szereplők, azonosulni tudok velük. Engem már az 1. rész megfogott a Walking Deadben, onnantól kezdve csak néztem, néztem és néztem :D Amíg el nem értem oda, hogy várnom kell a következő részt :'(

Valahogy nagyon jó feelingje van. A szinkront pedig rögtön felejtsd el, az valami szörnyű, még a szereplők is másképp fognak átjönni. Sok filmet nézek szinkronosan, de ezt vétek úgy nézni :D


A Fear The Walking Dead-et is nézem, de valahogy egyre kevésbé tetszik. Mindig is azt mondtam, hogy az TWD jobb, de hagytam és még hagyok is neki esélyt. Színészek kevésbé szimpatikusak, bár nem is rosszak :/

Nagyon az elejéről indul, próbálja nagyjából felvázolni, hogy mi történt, de 1 kis magyarázatod a TWD is ad, mutat is egy kis részt, a többit pedig a fantáziádra bízzák. Hát ebben a FearTWD-ben sem tudtam meg sokkal többet, most pedig szinte már ugyan ott tart, mint az eredeti. Fenntartja az érdeklődésem, de csalódást is okozott.

Legalább úgy van megoldva, hogy amíg nincs The Walking Dead, addig van Fear The Walking Dead és fordítva :) Tehát mindig van mit nézni.

Trónok harcáról és még egyéb jó sorozatokról, filmekről nem is beszélve :)


Én azt mondom, hogy kezd el a Walking Deaddel, és amint a végére értél elkezdheted a Fear The Walking Deadet is.

Illetve a FearTWD spoilerez is. Nincs közük egymáshoz, csak a világ, de már elég hamar 1 olyan információ derül ki, ami nem tesz jót az eredetinek (esetleg aki nézi mind2-t tudja mire gondolok), ott egy kicsit később derül ki

2016. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fear The Walking Deaddel csak egy nagy baj van...az hogy rohadtul nem mutat semmi kiemelkedőt mint a TWD...van egy olyan érzésem hogy kb sose fogjuk megtudni egyik sorozatból sem hogy mi ez a vírus. Mondjuk ezeknek a sorozatoknak nem is ez a lényege. Hanem az hogy végső esetben az emberek hogyan is viselkednek egy ilyen apokalipszis szituációban :D
2016. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mas a kettő sorozat! Nem szabad egy kalap alá venni oket! Az egyik (TWD) színvonalasabb, mint a másik (FTWD) de mindkettőben azert vannak jo karakterek, tény, hogy a TWDben sokkal több munka van es ez látszik is! A FTWD meg nagyon az elején van (másfél évad) es azert a TWD mar jo 6evadot élt meg azóta 57498558065 szereplő meghalt stb.... Ellentétben vele a FTWD meg tényleg az elején van es kb semmi nem történik meg csak simogatjak ezt a storyt, nem nagyon mernek belenyulkalni, felkavarni a történéseket! Eddig ami komolyabb szereplőkinzas volt, azt egy 16eves gyerekkel csináltak meg (Crish). A TWDben meg azert mar ugyanezt csináljak csak Carollal. A ciffhanger már a TWD es kb ez a kettő egészíti ki egymást. Mas a kettő azert, de jo sok a különbség eleve, ha egy másfél évados sorozatot veszünk ami a másik 4szerese sok különbség meg van egy-egy hasonló szál, rész is pl.: zombik. XD
2016. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettő vontatott és borzalmasan unalmas.

A Fear the walking dead-et tovább bírtam, hangulatosabb volt, de azért még ugyanúgy bitang unalmas.

2016. aug. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!