Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem cseszték el...

Csak szerintem cseszték el ezt a szálat a Trónok harc című sorozatban?

Figyelt kérdés

A könyveket nem olvastam.

A 4. évadban Sansa összejön Baelish-sel, aki nyilván érez valamit a csaj iránt, már csak azért is, mert a már halott "igaz" szerelmének a lánya. Szóvala régi szerelméből már csak ő maradt. Erre az 5. évadban otthagyja az elmebeteg Boltonoknál, hadd hágja meg az őrült Ramsay.

Csak nekem sántít ez?

Na meg a 4. évad végén végre úgy nézett ki, hogy Sansa karaktere is fejlődik végre, és kompetens szereplő lesz, erre az ötödik évadban kb. ugyanaz történik meg vele, mint amikor még Joffrey nője, és ugyanúgy csak annyi a funkciója a karakternek, hogy ő szenved.



2016. máj. 15. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Sansa nem jött össze Petyrrel...
2016. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1

Jó, de volt köztük érzelmi kapocs. (Bár én úgy értelmezte, hogy ők akkor "összejöttek" a csók után)

2016. máj. 15. 23:14
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem jöttek össze. Sansa egyáltalán nem találja vonzónak az idősebb pasikat, sőt kifejezetten taszítja a gondolat.


Egyébként a hülye Ramsay kedvéért sok karaktert feláldoztak Dumberék (amikor belőle már 3 jelenet is sok lenne évadonként, mert semmi érteket nem képvisel, fejlődést nem mutat, viszont gyökér, aki másokat sanyargat, a néző meg erre nyálladzik). Egyik ilyen áldozat volt Sansa, de leredukálták Theont és Roose-t, az egész Völgyet is, a többi északi meg sehol. Szóval úgy xar, ahogy van. :))

2016. máj. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem helyén van.

Egyébként nézd meg a mostani részeket (vagy a mostanit) és ki tudja... lehet befolyásolja majd a véleményed 1-2 szereplőről

2016. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak szerinted
2016. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

vajon arya is bejonne baelishnek? :D


amugy a sansat alakito szinesznonek bejonnek az idosebb fickok.

2016. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De nem a karakternek. Itt az számít, nem az, amit a a színész szeret.
2016. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

.....



szerinted viccbol kezdtem a mondatot "amugy"-gyal? -.-

2016. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, hogy Sansának bejönnek-e az öregebb pasik, vagy sem, mert én Baelish-ről hittem azt, hogy azért valamit mégiscsak érez a volt szerelme lánya iránt, és nem dobná oda a Boltonoknak.
2016. máj. 23. 19:14
 10/15 anonim ***** válasza:
őszintén szólva én sem éretm ezt a szálat... láttad mai részt? ott is csak hebeget-habogott és nem tudta megmondani miért. szerintem ez a készítők hülyesége.
2016. máj. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!