Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Ranpo Kitan: Game of Laplace - van esély hogy folytatja valaki a magyar feliratozást?

Nagyon szerettem ezt az animét, de már nagyon régen volt új magyar feliratos rész, egyszerűen a 9.résznél abba maradt, szóval az lenne a kérésem hogy több hónapos kihagyás után már minden remény elveszik hogy valaki esetleg felkarolja és folytatja? Vagy reménykedhetem egy kicsit?

Kérdések hasonló témákban: folytatás, anime, felirat, Ranpo Kitan: Game of Laplace

2016. máj. 28. 20:29  Privát üzenet  

A válaszok

Nem valószínű.

Pedig mintha a Haru-subs, Animesekaiteam, éa Amori is fordította volna, de nem fejezték be.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. máj. 29. 12:01 Privát üzenet
Az Amori oldal már folytatja, fent is van 2 új rész.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. jún. 26. 11:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok analfabéta, de én ott is csak a nyolcadikig találom:/

# 3/3Időpont 2016. jún. 29. 01:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az InuYasha című anime-hez lesz-e magyar szinkron? Van rá esély?
Van rá esély hogy a Vadregény (Into the woods) felekrül az internetre magyar szinkronnal?
Van esély arra, hogy a Netflixen lesznek magyar szinkronos tartalmak?
Dragon Ball Super magyar szinkronra van esély?
Magyar szinészként van rá esély hogy oscar díjas szinész legyek?
Véleményetek szerint van rá esély, hogy a Tudorok című sorozat összes évadját meg tudom szerezni Blu-ray formátumban magyar szinkronnal?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!