Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó sorozatokat ajánlani?

Tudnátok jó sorozatokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Helló!

Olyan sorozato(ka)t keresek, amelyek már véget értek vagy legalábbis az utolsó évadjuknál vannak.

Amik eddig tetszettek: Big Bang Theory (Agymenők), Sons of Anarchy (Kemény motorosok), How I Met Your Mother (Így jártam anyátokkal), Scrubs (Dokik), Judging Amy (Amy-nek ítélve).

Szeretem a sitcomokat, de a komolyabb drámasorozatokat is. (A horrort hem). A bűnügyi sorozatok közül az ilyenek, hogy NCIS, Dr, Csont általában nem tetszenek. Próbálkoztam a Mentalistával és Hazudj, ha tudszszal. Na, ezek még jók voltak szerintem. De engem nem kötött le az, hogy szinte minden részben másról van szó, és a történetek alig kapcsolódnak egymáshoz. Persze elismerem, hogy ezek ettől még jó sorozatok, hiszen nagyon népszerűek. De nekem nem ez a stílusom.

A horror és a (fent említett) bűnügyi sorozatokon kívűl bármi jöhet, ami nektek tetszett. Csak ne legyen nagyon-nagyon véres (A Sons of Anarcy szerintem még nem volt túl véres), vagy nyálas.

Akár ilyen dokumentum vagy ismeretterjesztő jellegű sorozatok is érdekelnek. Játszódhat bármelyik korban vagy világban.

Ja, a Trónok harcát ne mondjátok, mert ha véget ér, elkezdem nézni.

Előre is köszi a válaszokat.



2016. jún. 4. 09:10
 1/4 janka hunor válasza:
The FLash,Green Arrow,Stargate Atlantis,Gothem
2016. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Breaking Bad!


Two and a half men, Dexter (bár ez lehet túl véres neked), My name is Earl

2016. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem, és a legtöbb ismerősömnek, barátomnak a Breaking Bad a numerone.

Második helyen áll a Prison Break (A szökés) aminek az 1. évada k urvajó de a végére már tiszta zagyvaság.


De ha ezt a 2 sorozatot elkezdted, nem tudod abbahagyni.

2016. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tetszenek a sorozatok, amiket ajánltatok, megy a zöld kéz :D
2016. jún. 8. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!