Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írtok spoilert a Pretty...

Írtok spoilert a Pretty Little Liars-szel kapcsolatban? További információ lent! VIGYÁZAT EGY KIS SPOILER TALÁLHATÓ A KÉRDÉSBEN!

Figyelt kérdés

Írtok spoilert a Pretty Little Liars 1. évadától egészen a 3. évadjáig? Ez azért kell, mert YouTube videókat néztem a sorozattal kapcsolatban, (crak videók) és véletlen rámentem egy olyan videóra, amiben Alison fut valaki elől, és Aria és a többiek megtalálják. Szóval ebből rá jöttem, hogy Alison nem halt meg. És most halálra unom magam az első évad előtt. Kérlek benneteket részletes spoilert írjatok! :)

ÉRTELMES, KIELÉGÍTŐ,RÉSZLETES, NEM BUNKÓ VÁLASZOKAT VÁROK!

Előre is köszönöm.



#spoiler #Pretty Little Liars #Részletes Spoiler #Értelmes kielégítő részletes válasz
2016. jún. 12. 09:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, nem az 1. évadtól a 3. évadig, hanem: 1. évadtól, 4. évadig!

Ja, és írjátok már meg, hogy hányadik évad hányadik részében derül ki, hogy ki "A"!

Előre is köszönöm! :)

2016. jún. 12. 09:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy ténylegesen ki A, az majd csak a 6.évadban! Nem tudom, hogy hogy unod magad halálra, mert kb az 1-2. évad a legjobb. Utána csak megszokásból néztem, sőt az aktuálisat már nem is követem. Szóval, ha az nem tetszik szerintem minél előbb hagyj fel a sorival! :D
2016. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem az a baj, hogy nem tetszik, csak ugye arról van szó, hogy Alison állítólag meghalt, de még sem, és ezért egy kissé unalmasabbá válik az egész
2016. jún. 12. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos igen. Azzal, hogy elmondom valóban nem halt meg, nem mondok sok újat. :D

Viszont szépen ki fog bontakozni. Arra, hogy pontosan mikor kerül bele (vagyis ugye vissza) nem emlékszem, viszont az eleje tényleg nagyon jól van felépítve. Spoilerhez meg csak annyit, hogy felesleges lenne elmondani a teljeset, mert sok új szereplő is bekerül majd és nyakatekert az egész, meg több szálon fut.

2016. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, van benne igazság. Sőt. Akkor inkább megnézem az egészet, hogy értsék is belőle valamit. 😃
2016. jún. 12. 18:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2016. jún. 12. 18:22
 7/7 anonim válasza:
Én már végignéztem a kiadott részeket, sőt azt is tudtam ki "A" , mert elmondták akik előrébb jártak mint én, de szerintem így is nagyon izgi volt, én imádtam.
2016. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!