Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spektrum csatornán 1999 körül...

Spektrum csatornán 1999 körül volt egy sorozat, alternatív gyógymódokról szólt, pl az egyik rész akupunktúráról! Mi a sorozat címe?

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Daniel H. Birman Productions "Alternatives Uncovered"

[link]

De kell hozzá angoltudás.

2016. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Belenézek, hogy ez az-e. :-)
2016. júl. 1. 17:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet, nem biztos, hogy ez lesz az, a műsorvezető nő teljesen máshogy rémlik - de még nézegetem! Egyelőre ezeket nézem: Alternatives Uncovered.
2016. júl. 1. 17:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Szívesen, de szerintem ez az mert túl sok a hasonlóság: hosszú sorozat, akupunktúra a 2. részben, 1999-ben készült tudományos csatornára.
2016. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kérlek, arról még világosíts fel, hogy hogyan találtad meg azokat a videókat, hogy legközelebb jobban tudjak keresni! Köszi!


Én csak ezt találtam meg: [link]


De ez biztos, hogy nem az, mert 2005-ös.

2016. júl. 1. 17:54
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerinted, amit 1999-ben készítettek, még abban az évben adták magyarul a Spektrumon? Lehet, nem tudom.


Nézem és majd szólok, hogy az-e.

2016. júl. 1. 17:56
 7/10 A kérdező kommentje:

(Szerintem egy egyenes, fekete vagy nagyon sötét hajú nő volt a műsorvezető abban, amit keresek.)


A sorozat egyik részében tüdőoperációról volt szó, amelyről elmondták, hogy a pácienst érzéstelenítők nélkül kezelték, akupunktúrával és reflexmasszázzsal.

2016. júl. 1. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűen kerestem, Spektrumot említettél ami ha jól emlékszem valami külföldi szolgáltató magyar nyelvű csatornája, egyszerűen rákerestem az akupunktúra névre és a népszerűbb külföldi ismeretterjesztő csatornára, a Discoveryre Google-ban (discovery channel acupuncture). Kijött egy Youtube link évszámmal és a témával, egybevág azzal, amit kerestél.

De ezek szerint nem pont erről van szó.

A Spektrumra kidob egy olyat, hogy Kínai orvoslás, allergia és asztma, akupunktúra, ha ezt lefordítom angolra akkor az alábbi linken van róla infó:

[link]

Valami 6 részes sorozat a témáról, de nem biztos hogy az.

https://www.youtube.com/watch?v=VvyPnDREw_Y

Viszont egyelőre nem találtam videót.

2016. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok keresgélést!
2016. júl. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!