Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Pretty...

Mi a véleményetek a Pretty little liars c. tinisorozatról? Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy kiderült ki "A"? Nektek bejött? Szerintetek megérte folytatni? Várjátok a 7. évadot?

Figyelt kérdés
Kort írjatok légyszíves!:)

2016. jún. 29. 02:06
 1/5 anonim válasza:

Sztem egy jó sorozat :) én a legtöbb sorozatot addig nézem míg a végéig nem jutok,úgyh igen megéri folytatni ;) bármi lehet még benne..

18L

2016. jún. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem iszonyat sokáig húzták ezt az ˝A˝ dolgot, az 5. évad környékén ráuntam, és tartottam egy jó hosszú szünetet.

Összességében nem rossz sorozat, izgalmas, csak már nem kellene több bőrt lerántani róla. Véleményem szerint a 6. évad második fele kicsit már elcsépelt lett, a 7. évadot már nem valószínű, hogy megnézem.

23/L

2016. jún. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, bár a 6x10 nekem nem adott választ mindenre. Ennek ellenére a kedvenc sorozatom, követem, hogy mikor jönnek ki a hetedik évad új részei, és amint le lett fordítva magyarra, megnézem:-)

11/l

2016. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen megéri megnézni a 7. évadot. Én most fejeztem be az első évadot, de már alig várom hogy folytathassam.. Nekem a kedvenc sorozatom lett 1 nap alatt, imádom❤ 13/L
2016. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó sorozat! Bár amikor megtudtam, hogy ki A én nagyot csalódtam, mert nem ezt vártam, de ettől függetlenül a kedvenc sorozatom és szerintem megéri folytatni, a mostani részek elég izgalmasak, minden héten várom az új részeket.

16/L

2016. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!