Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca! Szerintetek...

Trónok harca! Szerintetek milyen lesz a következő évad, és ti már várjátok? :D Ki a "kedvenc" szereplőtök? (Ha nem is a kedvenc ki a legszimpatikusabb) Ki az akit utáltok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a kedvencem Arya, akit utálok Danerys
2016. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én már várom, csak kár hogy 7 részes lesz :c

Kedvenceim igazából mindenki aki Danerys-el van, és Arya persze :)

2016. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Arya nekem is a kedvencem de én nem utálom Daenerys Targaryent inkább Cerseit utálom :D

2. Úgy néz ki Arya mindenkinek a kedvence :D és igen kár hogy csak 7 részes lesz :( de még lesz egy 8. is 6 résszel nem?

2016. júl. 12. 16:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyenről nem tudok...IMDB-n is 7/7-re van bejegyezve csak, de az a bizonyos 7. rész elvileg 2 órás lesz, vagy mégtöbb...
2016. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kedvencem Daenerys, Arya akit utálok.
2016. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Danerys, Arya és Jon a kedvencek, a Verébkirályt is utáltam, szerencsére megpusztult. Cersei-t pedig nem tudom eldönteni, hogy szimpatikus vagy nem szimpatikus. A 10. rész előtt biztos azt mondtam volna, hogy nem, de abban a részben tényleg nagyon badass volt, ahogy elfoglalta a Vastrónt. :D


A Dorne-iakat, és a Királyváriakat utálom úgy általában, az északiakat és az Essos-iakat kedvelem.

2016. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Bronn Tyrion páros volt :D
2016. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dany megérkezik, leveri Cersei bandáját. Sandor megöli Gregort. Mivel Észak eléggé nagy, könnyebb lenne szövetséget kötni vele, mintsem megtámadni. Na mármost, Daario maradt Meereenben. Dany házasodni akar. Nem sok jelölt van. Ki lett Észak királya? Igen, valószinűleg Dany vele fog valami turpisságot csinálni. Lassan mindenki megérkezik Westerosra, Északról pedig közelít az igazi ellenség...


Ha csak egyet kéne mondani, akkor Jon. Ha többet, akkor Jon, Tormund, Sandor, Davos.


Utálni nem utálok senkit, max nem szeretem. Ilyen pl; Kisujj.

2016. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

-Mik lesznek

1. Daenerys partra száll Westerosban és az évad végére megöli Cersei-t

2. Jamie túléli. Talán ő maga fogja megölni Cerseit és most már királynő-ölő is lesz? :D

3. Tyrion valahogy bosszút áll a nőcin aki megölte Myracellát, a szeretett unokahúgát

4. A FAL LEOMLIK, a White walkerek és a Wight-ek átjönnek a falon túlra.

5. Euron Greyjoy-t megölik

6. Jon Snow hataloméhesebb lesz, segít majd Daenerys-nek és lehet még házasságra is lépnek

7. Jon Snow házasságra lép Sansa Stark-kal és/vagy Daenerys-szel (aki szerint ez full hülyeség az ne felejtse el hogy Jon igazából Targaryen, akik szeretnek egymás között házasodni és szaporodni plusz még náluk a többes házasság sincs tiltva)

8. Sándor Clegane és Beric Dondarrion nagyobb szerephez jut

9. Tormund és Brienne összejönnek, vagy legalábbis dugnak egy jót

10. Mutatnak majd egy még epikusabb és még hatalmasabb csatát, mint amilyen a Fattyak Csatája volt.

11. A Stark testvérek végre egyesülnek (Bran, Sansa, Arya és esetleg még ide lehet venni Jon-t, mint rokonukat)

12. Az évad végére Daenerys fog a Vastrónra ülni.

13. Az évad azzal ér véget, hogy a White Walkerek (mások...) és a zombi seregük átjutnak a falon és az utolsó (8.) évadban már velük kell harcolnia egész Westerosnak, közösen összefogva (persze a legvégén nyernek, de a 8. évad majd erről a harcról fog szólni)

14. A mostani kb 25-30 főbb karakterből úgy 5 megint megdöglik az évad végéig :D


-Kedvenc karakterek:

Bronn, Tyrion, Jamie


-Utáltabb karakterek:

Cersei, Yara, Ellaria

2016. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Kezdetektől Arya, hasonló a személyiségünk, vadabb, talpraesett, a maga útját járj ha ha kell egyedül. Nagyon kedvelem Varys, Kisujj karaktereit is, bírom, hogy a háttérből szinte mindent ők irányítanak.

A 6 évad végétől Cersei is a kedvencek között van, várom az őröltségeit.

2016. júl. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!