Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések. Sziasztok, olyan...

Animések. Sziasztok, olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy?

Figyelt kérdés
Több típusban keresek animét de mind szerelmi kapcsolat. 3félét, ha lehet iskolai legyen. 1. Olyat amiben a fiú vagy a lány esetleg mindkettő eleinte rideg a másikkal. 2. Lassan kibontakozó kapcsolat de mind ketten szeretik a másikat. 3. Az lenne a legjobb ha a fiú lenne új diák, de ha a lány az sem baj. A lényeg annyi lenne hogy a srác szeret balhézni és valami balhé folytán bukkannak egymásra, esetleg a fiú véletlenül őt üti meg vagy hasonló. És egy bónusz, olyat is elfogadok ami hárem anime de a végén van egy konkrét választása, vagy esetleg természetfeletti ereje. Előre is köszönöm :) ha valaki többre is tud akkor ha kérhetem sorozza :) [1./2./3./Egyéb] ;)

2016. júl. 18. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz így összesen mindegyik pontodnak megfelelni,de ezekben szinte majdnem mind megtalálható:Lovely complex(eleinte utálják egymást mivel két ellentét,de idővel megkedvelik,vicces,romantikus én szakadtam rajta :D).

Nisekoi-itt is eleinte utálják egymást,több lány is van,de egyet választ(a mangában már eldőlt).

Tonari no kaibutsu-kun-A fiú verekedős és sok bajt okoz a lánynak.Vicces és romantikus.Itt van véletlen megütés is.

Kb. ennyit tudnék mondani. :)

2016. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fruits Basket esetleg? Nem tudom, mennyiben felelne meg az érdeklődési körödnek (mellesleg bishounen és shoujo is).

I don't have many friends - Új fiú érkezik az iskolába, iskolai, elviekben hárem. Bár ecchi, egész érdekes alapszituáció, szerintem megéri tenni vele egy próbát.

Rainbow days - több különböző páros is feltűnik benne, iskolai. Van benne szoknyapecér x zárkózott lány, ilyen kis "kellemesebbe" párocska.

Az utóbbi kettőt egy tsundere lány x kedves fiús anime címe után kutatva találtam, mondjuk amit kerestem, sajnos nem lett meg :/ Remélem találsz majd érdekeseket :3

2016. júl. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Kaichou wa maid sama - nincs benne túl sok balhézás, de eléggé ridegek eleinte a másikkal, és én szakadtam rajta :)

Wolf girl and black prince -(japán címét valahogy sose tudtam megjegyezni xd)

Toradora - itt inkább a csaj az erőszakosabb, de nekem nagyon bejött

További jó keresést, remélem tudtam segíteni!

2016. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3-as második animéjét kerestem :D Az sztem tetszene.
2016. júl. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3.: Ookami Shoujo to Kuro Ouji japánul. (Amúgy szerintem nem bonyolult a címe:D ookami = farkas, shoujo = lány, to = és, kuro = fekete, ouji =herceg)
2016. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi :D És tényleg eléggé bonyolult, szerintem inkább felírom.
2016. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :) az összesből 2-van amit láttam, a többit megnézem :) ment minden válaszolónak a zöld pacsi :)
2016. júl. 20. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Ao haru ride. Itt ridegség van.. :)de nagyon aranyos.

Twin star exorist. Ez egy ördögűzős, de vicces nagyon. Csak még nem ért véget.

2016. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ao haru ride-ot én is ajánlom.Nagyon jó,most fejeztem és nagyon tetszett. :)
2016. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!