Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan filmeket,...

Mondanátok olyan filmeket, sorozatokat, könyveket amiknek a főszereplője két meleg srác és főleg az ő kapcsolatukról szól?

Figyelt kérdés
Ne legyen nagyon elviccelve az egész és lehetőleg legyenek szimpatikusak a szereplők. Ha valaki ismeri az árnyvadászos könyveket akkor valami olyasmire gondoltam, mint Alec és Magnus.
2016. júl. 20. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért akar mindenki b**ik-ról könyvet?
2016. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mért, valami bajod van velük? Mért olvasunk hetero romantikus könyveket ennyierővel?
2016. júl. 20. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Faking It, tipikus tinisorozat, nem pont 2 meleg srác a foszereplo, de az egyik foszereplo egy meleg lány a másik meg meleg srác, szóval van benne elég sok meleg jelenet
2016. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy könyvet ajánlanék, ami annak ellenére, hogy előmenőben fogalmam nem volt hogy majd ez lesz a vége, nem sokkolt le annyira és nem háborodtam fel rajta, mert ez az egész könyv valami elképesztően tálalja két srác kapcsolatát és amúgy az életüket, úgyhogy ezt inkább különleges és olvasni és tetszett. Kifejezetten tetszett annak ellenére hogy önszántamból a témában nem keresnék se könyvet se filmet, de ha már ez lett a vége, és a történet ennyire magával ragadó volt, már csak boldog vagyok hogy elolvashattam.


Az említett könyv:


Benjamin Alire Sáenz:

Aristotle és Dante a világmindenség titkainak nyomában


[link]

2016. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes kommenteket :)
2016. júl. 23. 10:51
 6/7 anonim válasza:
A glee...nem pont két meleg srác a főtémája, de azért lényeges részét alkotjàk meleg srácok románcai is.
2016. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Film és könyv is: Szólíts a neveden

Nagyon szép, romantikus történet az első szerelemről. Én (még) csak filmben láttam eddig, a könyv is nagyon jó állítólag.

Szerintem nagyon szépen megragadja az első szerelem érzéseit. ;)

Már ha romantikus kategóriában is gondolkodsz.

2020. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!