Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok hasonló animéket?

Tudtok hasonló animéket?

Figyelt kérdés
Eddig 3 animét néztem meg: az Inuyashát, a Kaleido sztárt és a Vadmacska kommandót. Mind a hármat nagyon nagyon imádtam (de legfőképp az Inuyashát) szóval ezekhez hasonló animéket keresek. És ha lehet akkor legyen szinkronizált, mert például az előbb említett sorozatban Kagoma eredeti szinkronhangja nagyon nagyon irritált, nem tudom lehet, hogy csak engem.

2016. júl. 22. 10:41
 1/7 anonim válasza:
Egyébként a soul eater jó anime, és van szinkronnal
2016. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt modnom, hogy nagy animés vagyok, de ez a 3 nagyon tetszett és hátha vannak ezekhez hasonlók. :)
2016. júl. 22. 10:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm!:)
2016. júl. 22. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Yu Yu Hakuso vagy Ju Ju Hakuso, az is ilyen természetfeletti harcolós, sok szempontból hasinlít az Inuyashára.
2016. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naruto-szinkronos,harcos,vicces,pont neked való.
2016. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sailor Moon, Soul Eater, Slayers ezek szinkronosak, illetve ha komolyabbat akarsz, akkor Full Metál Alchemist: Testvériség, Death Note, Cowboy bebop. Ezekhez mind van magyar szinkron.
2016. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bleach meg D.Gray-man
2016. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!