Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem készített ki Piton...

Csak engem készített ki Piton professzor halála?

Figyelt kérdés

Kiskortól HP rajongó vagyok. Először csak a filmeket láttam, aztán elkezdtem olvasni. És valami teljesen újat, mást kaptam.

Aztán ismét megnéztem a filmeket, és egyre jobban beleláttam a dolgokba. Rettenetesen megszerettem Perselust. És amikor meghalt, hát mintha kiszakították volna a lelkemet. Esküszöm, 2napon keresztül sírtam ha rágondoltam. És ez a mai napig így van. Rettenetesen érzem magam ha rágondolok. Ráadásul Alan Rickman halála is lesújtott, szóval lehet ezért élem meg még rosszabbul a dolgot. Lehet furán hangzik, de szerintetek lehet úgy megszeretni egy karaktert könyvön illetve filmen keresztül, hogy aztán űr marad az emberben, hogy tényleg érzem a hiányát ha csak eszembe jut?

Mielőtt bárki félreértené sose voltam szerelmes Piton professzorba, se Alanba. Csupán annyira magával ragadott az egész karakter. A hűsége Lily-hez. Az a bizonyos 'örökké' :/



2016. júl. 29. 23:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
engem is
2016. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sándorjános ***** válasza:
7%
Engem annyira nem vágott földhöz, mert rendesen még fel se fogtam a nagy csavart, aminek a nagyszerűségében úsztam tovább :)
2016. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Na, igen, szakállas trükk a katarzis, de örökzöld, mint a Bud Spencer filmek karácsonykor. :)
2016. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú volt, de számítani lehetett rá, mert az író nem tudott volna mit kezdeni vele ha életben marad.
2016. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát engem a legkevésbé sem készített ki. Lehet, hogy szerelmes volt Lily-be, védte Harry-t és a rend oldalán állt meg minden, de ahogy viselkedett a diákjaival, többek között Harry-vel, Neville-lel... ezt nem tudtam megbocsájtani neki. Tanárként visszaélt a hatalmával és ez nem volt valami szép húzás. Meg nekem affelől is kétségei vannak, hogy mennyire szerethette Lily-t, ha egyszer így viselkedett Harry-vel (oké, hogy James fia, meg meg is akarta védeni, de akkor se kellett volna így bunkóskodnia).
2016. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is kiskoromtól fogva Harry Potter rajongó vagyok, imádom! Nekem is az egyik kedvenc karakterem Piton professzor. Bár néha én is nehezteltem rá, amiért néha kicsit rosszul bánt diákjaival, de akkor is nagyonbírtam a karakterét. Lesújtott a hír, hogy Alan Rickman meghalt, sajnálom, igazán zseniális színész volt.
2016. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Igen csak téged.Kitalált karakter volt.Szomorúnak lehet szomorú egy karakter halála de nem kell összeomlani miatta.


Alan Rickman halála tényleg lesújtó volt mert ő egy élő ember volt és egy tehetséges színész.

2016. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Semmi baj, ahogy látom te is úgy beléled magad a történetekbe mint én:) Szerintem nem furcsa, jó a képzelőerőd, tényleg élvezed a könyvet.

Ugyanígy vagyok Siriussal mint te.

Piton az egyik kedvencem volt, de még csak nem is sírtam amikor meghalt.Egyrészt várható volt, másrészt neki így a legjobb, ha belegondolsz semmi értelme nem lett volna az életének a háború után, így legalább hősként halt meg.

2016. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%

Wow leírtam a saját véleményemet és normálisan válaszoltam a feltett kérdésre.

Sajnálom hogy itt már ha valakinek eltérő a véleménye akkor már is le van pontozva :)

2016. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is kedvencem. Én a fordulat előtt is szerettem,voltak jó beszólásai. Engem is nagyon bánt,ha a filmnek arra a jelenetére gondolok. Azzal nincs baj,ha beleéled magad,én is beleélem magam a filmekbe. Nekem is üresség volt,mikor befejeztem a 7. könyvet.

De sajnos meg kellett halnia. Sajnos...😭😭😭

De mindig velünk lesz,ahogy az egyik legjobb színész is,Alan Rickman. Fantasztikusan játszott.

Sajnálatos,hogy még az egyik legjobb szinkronszínész is meghalt

2018. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!