Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nagy Ezüst Nyíl szakértő?

Okrwdw kérdése:

Valaki nagy Ezüst Nyíl szakértő?

Figyelt kérdés

Egy kérdésem lenne, ami nem tiszta a sorozat után.

Most fejeztem be a második sorozatot, a Weed-et. A kedvenc szereplőm Betyár (Musashi) aki mindkét sorozatban benne volt, igaz nem sok szerepet kapott a Weed-ben.


Most olvasom wiki-n, hogy Musashi meghal egy Monsoon nevű medve elleni harcban, aki ellen Jeromeval harcoltak. Már itt nem tiszta az egész....Musashi a második részt túlélte, Jerome meghal. Hogyan harcolnának együtt? Illetve ezt hol lehet megtalálni, úgy tudtam, hogy csak két része van.


2016. júl. 31. 14:18
 1/2 anonim válasza:
Rengeteg jelenetet kivágtak. Nézd meg az eredetit japánul magyar feliratosan fent van youtuben és indavideón. Nem csak 2 rész van. Összesen 21 részes. Nekem Riki halála nem volt tiszta. De a vágatlanból minden kiderül. De akár ncoren is megtalálod.
2017. jan. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azért nem volt látható, mert a Wedd - nek csak egy része anime. A magában tényleg tovább szerepel.

Jerome sem halt meg ezek szerint. Biztosan túlélte és majd ismét találkozik Weddel és Ginnel. Tovább harcolnak.

Majmokkal, medvékkel.....

2018. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!