Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes elkezdenem a Naruto...

Érdemes elkezdenem a Naruto animét?

Figyelt kérdés
Tudom hogyso része van, de körübelül miről szól? És aki már látta, annak tetszett?

2016. júl. 31. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha szereted a poénokat a harcokat és fordulatokat akkor mindenképpen kezd el.Én imádom már többször újra kezdtem.Igaz sok benne a filler,de ha bevállalod nem fogod megbánni.
2016. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megvolt benne a potenciál, de már olyan irracionális mértékben elhúzták, hogy már semmit sem vár tőle az ember. Uyanúgy járt, mint a One Piece, Fairy Tail (hiába szeretem az utóbbit, ezt el kell ismerni).


Az, hogy miről szól, nem lehet meghatározni. Van egy alap a ninjás történelemmel, társadalommal, onnantól kezdve az a sztori, amilyeik arcban épp vagy. Eleinte az, hogy Narutóék ninják legyenek, aztán hogy uralni tudja Naruto a kilencfarkú rókadémont, aztán lesz még Akatsuki leszámolás (kb úgy képzeld el, mintha meg kéne ölni egy maffiacsoport tagjait), most meg épp háborúznak.

2016. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezd el.A fillereket meg kilehet hagyni,van fillerlista.
2016. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár a sima Naruto fillerei egész jók.
2016. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, úgy döntöttem, hogy elkedem! :D köszi a válaszokat!
2016. júl. 31. 23:57
 7/7 Amanda52 ***** válasza:
am szerintem a fillereket is erdemes megnezni (foleg a shippu 469-et),nagyon jo anime (nekem ez a kedvencem), erdemes megnezni :)
2016. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!