Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik voltak a legjobb filmélmén...

Blx30 kérdése:

Mik voltak a legjobb filmélményeid? Mely filmek voltak rád a legnagyobb hatással, milyen szempontból, mennyire és miért?

Figyelt kérdés

Kezdem én :D

Rám a legnagyobb hatással egyértelműen a Harcosk klubja volt, ez volt az első olyan filmem, ami után nem tudtam aludni, és napokig agyaltam rajta.Egyébként ezzel a filmmel kezdődött a mostmár egyre nagyobb filmmániám :D Nagyon szorosan mögötte van az Amerikai szépség és az Egy makulátlan elme örök ragyogása. Ezek mind olyan filmek voltak, amik jelentősen formálták a véleményem illetve kiszélesítették a gondolkodásmódom. Ja, és még egy kérdés: mi volt a legrosszabb filmélményed?

Köszi a válaszokat előre is :)



2016. aug. 1. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezek jó filmek, sőt legjobbak.

Én nagyon szeretem még a Stalkert a hangulata miatt.

Na meg olyan sajátos számomra.

Egyébként messze nem olyan film, mint ez.

2016. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Békés harcos útja, mátrix, avatar, k-pax
2016. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amerikai szépség és a Benjamin Button különös élete. :D
2016. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, van még a reményrabjai, eredet, és a star wars összes része a clone wars sorozattal együtt. Férfi létemre utóbbin majdnem megkönnyeztem
2016. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem az Eredet nagyon nem jött be, de úgy érzem ezzel egyedül vagyok a világon :D
2016. aug. 1. 21:40
 6/15 anonim ***** válasza:

A legrosszabb meg mondjuk legyen az, amiben csalódtam és túl van sztárolva:

Gran Torino

Rekviem egy álomért

2016. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kamera által homályosan, Csillagok között, Szindbád, Szárnyas fejvadász, Gladiátor, A jedi visszatér...
2016. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

+ A szent hegy, meg még biztos van, amit kihagytam. :)

(7-es voltam)

2016. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Rám a Kill Bill nagy hatással volt nagyon megfogott a története. Nagyon sok filmet láttam, rengeteget és van sok film amit jobban szeretek ennél, de mégis ez fogott meg a legjobban.
2016. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A legrosszabb a katsztrófafilm volt számomra. Annyira erőltetett volt hogy nem bírtam végignézni rosszabb volt mint bármilyen horrorfilm számomra. De ez csak az én véleményem
2016. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!