Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Castle utolsó...

Aki látta a Castle utolsó részét (8. évad 22. rész)! Valaki el tudná nekem magyarázni?

Figyelt kérdés

SPOILER!

Azzal kezdődik a rész, hogy Caleb Brown-t élve elégetik egy csomagtartóban, és megtalálják a hulláját. A rész végén meg kiderül, ki igazából Loksat, el is kapják, és midnen Happy End-nek tűnik, de az utolsó 2 percben, mikor Castle meg Beckett otthon vannak egyedül, mindkettejüket meglövi Caleb Brown. Akkor most nem ő volt az igazi Loksat? Ezt a részt nem értettem benne.

Amúgy nektek mi a véleményetek erről a részről? Meg úgy a sorozatról?



2016. aug. 7. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg nem is akarták egyértelművé tenni, csak akartak beletenni még egy rejtélyt, amin rágódhat az ember :) Szerintem Caleb ki akart ugrani a szervezetből, és ehhez el kellett játszania ahalálát + eltenni a tanúkat láb alól.


Nem szerettem annyira az utolsó részt, látszott hogy gyorsan le kell zárniuk valahogy a sorozatot. Az tolsó 1-2 évad már nagyon képtelen volt, de addig szórakoztatott a humora.

2016. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel még a forgatások után sem volt biztos hogy vége lesz végleg, ezért vettek fel 2 befejezést és hát elég hirtelen történt minden ebben a verzióban az előző részekben azért nem kezdhették el a lezárást mer volt rá esély hogy folytatódik és ha lezárnak mindent már úgysem lett volna értelme a 9.évadnak.. és az elején nem Caleb Brown hullája volt gondolom én... :) de mutathatták volna még hogy miután Kate-t és Ricket meglövik mi lett.. nem egyszerre a gyerekes jelenet.. nembaj nekem továbbra is a kedvenc sorozatom és ALWAYS <3
2016. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem legjobban az 1. pár évad tetszett, de a többit is szerettem. És nekem is hirtelen volt a végén az a családos jelenet. De attól még imádom <3
2016. aug. 8. 14:33
 4/4 Caskettfan28 válasza:

A végén Caleb elmondja,hogy eleve az volt a tervük Loksattel:elégetnek valakit és elhitetik,hogy Caleb meghalt,de amikor kiszabadultak Castleék és meghalt Loksat akkor bukott a terv és félő volt ,hogy valamejikük (Castle/Beckett) rájönnek,hogy él ezért elment a lakásukba és lelőtte őket.


A vége nekem is egy kicsit gyors volt ,de szép befejezése lett a sorozatnak.


Én személy szerint imádtam a sorozatot.

ALWAYS!

2017. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!