Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Démonok között...

Szerintetek a Démonok között című filmet magyarul, vagy angolul, felirattal érdemes inkább nézni?

Figyelt kérdés
Jó ehhez a filmhez a magyar szinkron?

2016. aug. 12. 18:55
 1/4 HalkHogen ***** válasza:
100%
Horrort csak eredeti nyelven!
2016. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Mint szerintem mindent, csakis angolul, és ha szükséges felirattal.

A magyar szinkronok 80% szutyok használhatattlan valami, és teljesen elrontják a filmek/sorozatok élményét.(persze ez csak saját vélemény, akinek tetszenek, az csak nézzen magyarul dolgokat, nem tudja mit hagy ki...)

2016. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Horrornál szerintem mindegy. Jó sokmindenkinek eredeti nyelven tetszik, de én úgy vagyok vele, hogy vagy olvasod vagy nézed a filmet.
2016. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt a magyar szinkronok nagy része hulladék (pedig a rendszerváltás előtt kiváló minőségű szinkronjaink voltak, néha jobb volt, mint az eredeti), másrészt legalább tanulod a nyelvet.
2016. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!