Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok a Soy Luna...

Ti mit gondoltok a Soy Luna c. sorozatról?

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom. Én nem tartom Violetta copynak. Nekem nagyon tetszett a Violetta. Szerintem elég a 3 évad, nem kell neki több. Kíváncsi vagyok a filmre.

2016. aug. 13. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csajos hülyeség! Semmi se jó benne! Mondjuk én nem láttam, de jós vagyok és tudom előre, hogy rossz lesz!
2016. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne halgass az előzőre...

Én a Violettát nem vártam, de az első rész után beleszerettem a sorozatba. Remélem, hogy a soy Luna is legalább annyira jó lesz mint a Violetta!!❤❤

2016. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén hogy eleinte én is Violetta copynak talaltam de miutan lattam a reklámját atutan meggondoltam magam szerintem tök jó sorozat lesz...

Amugy a Violetta is nagyon tetszett❤💜💖

2016. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak én várom már a sorozatot. Bár 14 éves vagyok, mégis érdekel. Bízom benne, hogy kellemes csalódás lesz. És én kifejezetten örülök, hogy nem csak az énekléssel, hanem a görkorcsolyával is foglalkozik majd.
2016. aug. 17. 01:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Ma láttam a reklámját,azt tudni kell hogy nálam #VIOLETTAFOREVER van <3... :) szerintem nem lesz unalmas,jó lesz,de a Violetta örök.

És szerintem a Soy Luna-nak is nagy sikere lesz...

Úgy gondolkozz hogy ezt egy fiú írta xD na hali :)

2016. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 N4K4i ***** válasza:

Azt gondolom, hogy LEGYEN MÁR SZEPTEMBER 5.

Remélem ezzel valamennyire válaszoltam kérdésre.

A Violetta copyval kapcsolattal pedig annyi, hogy lehet, hogy néhány szereplő játszott a Violettában is, és ebben is énekelnek és vannak előadások, de attól még nem az. Nem kell mindent máshoz hasonlítani. Más főhős, más fiúk, más szerelmek, más kapcsolatok és kész.

2016. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most meglepődtem, hogy fiú is nézi. (Ne vedd sértésnek, nem annak szántam.) Örülök, hogy más is úgy várja a szeptember 5-ét, ahogyan én is :) Szerintem izgalmas lesz :) Bár úgy nem, hogy megtudtam,hogy mi derül ki a 2.évadban :/ De szerencsére az csak kis, ám annál magyobb részlet.
2016. aug. 30. 21:54
 8/9 Vinkó Márton ***** válasza:
Én is fiúként néztem végig... és nagyon szerettem/szeretem...
2021. nov. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vinkó Márton ***** válasza:
Amúgy már két éve (úgy egy évvel azután, hogy véget ért, azóta) nem foglalkoztam vele, de most újranéztem néhány jelenetet és kedvem támadt újranézni az egész sorozatot :D.
2022. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!