Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Melyik Joker volt...

Szerintetek Melyik Joker volt a legjobb?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a Suicide Squadot és az új Joker nem nagyon győzött meg!Ellentétben a 2008-as Dark Knightnál Heath Ledger alakítása fantasztikus volt de ez az új Joker nem tűnik az igazinak!Nektek mi a véleményetek erről? Ki alakította jobban Jokert Jared Leto vagy Heath Ledger?(És ne más filmeket nézzünk mivel Jared letót szeretem mint színész de valahogy nem hozta olyan jól ezt a Jokert!Tehát csak Joker kapcsán írjatok ne más megítélésből!)Illetve azt is megköszönném ha odaírnátok miért az adott személyt preferáljátok hátha valamivel felnyitjátok a szemem.


Előre is köszönöm!



2016. aug. 16. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Ledger egyértelmű.Ez a letos borzalmas.
2016. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Heath Ledger egyértelmű, biztos, hogy a halála is adott egy bizonyos "fűszert" annak, hogy az alakítása elvontabb lett. De ha azt nézed, Őt letoval szemben, nem mondják be a nevét nem is biztos, hogy megismered a maszk és a szerep mögött, nem azért mert addig kevésbé volt ismert, hanem mert annyira át tudott szellemülni, mikor kihajol a rendőrautóból maga az a jelenet megért egy oscár díjat.
2016. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor kb. egy véleményen vagyunk csak kíváncsi voltam ti hogy gondoljátok de még jöjjenek a válaszok minden kritikát meghallgatok!
2016. aug. 16. 21:58
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Ledger a legjobb.Fantasztikusan alakított a filmben.
2016. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Természetesen Heath Ledger! Remekül játszotta el a totál őrültet, valóban egy fantasztikus és felejthetetlen alakítása volt. Szörnyen lesújtott amikor a halálát hallottam...

Amúgy nekem Leto alakítása is bejött, de Ledgeré a legjobb! Őt aligha szárnyalhatnák túl!

2016. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mark Hamill > Jack Nicholson = Heath Ledger > egy beszívott csöves > Jared Leto


Összességében, ha a forráshűséget nézzük, szerintem Hamill tudta eddig legjobban elkapni Joker karakterét, a hangjátékával szerintem egyértelműen fölé emelkedik Nicholsonnak és Ledgernek. Utóbbiak közt nem állítanék fel alá-fölérendeltségi viszonyt, Burton és Nolan megközelítése teljesen eltérő és mindkettő jól működik a maga filmjében.

2016. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
65%
Nekem Leto nagyon bejött💚
2016. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amit #6-os írt.
2016. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ledger és Jack Nicholson alakították a legjobban. Kinézet alapján pedig Leto.
2016. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Hozzá tenném hogy mindegyik joker feldolgozás edig más szemszögből közelítette meg Joker karakterét. Jack Nicholson és Ledger inkább gengszter, maffiavezér szemszögéből, Leto jokerre már ráment az igazi őrületre.
2016. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!