Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hannibal sorozatban Abigail...

A Hannibal sorozatban Abigail Hobbs mikor hal meg? Lesz folytatás szerintetek?

Figyelt kérdés

A második évad végén, és utána Will csak vízióként látja Itáliában? Most néztem végig, most fejeztem be a harmadik évadot de ez tisztázatlan maradt.

Szerintetek várható következő évad, ha találnak új finanszírozót?


2016. aug. 17. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én utánanéztem és sajnos nem lesz harmadik évad. Akartak csinálni csak sajnos nem tudták megszerezni a következő könyv "A vörös sárkány" jogait. Az következne most a sorozat idővonalában. Készül egy film is róla Anthony Hopkins van Hannibál szerepében.
2016. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz első? Van 3. évad, már tavaly véget ért...az kérdéses, hogy lesz-e 4. évad. Hivatalosan elkaszálták, de a készítő és Mads Mikkelsen is azt mondták, hogy nyitottak lennének egy folytatásra pár éven belül. (Ugye most az a baj, hogy Fullernek és a készítőknek is van most nem is egy projektje folyamatban)


Abigail Hobbs meghalt, a 2. évad végén vágta el a torkát Hannibal.

2016. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fullernek és a főszereplőknek*
2016. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, persze negyediket akartam írni, csak nagyon elbambultam. Első vagyok.
2016. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont akkor nem értem miért írtad, hogy nem tudták megszerezni a Vörös sárkány jogait. A 3. évad második fele a Vörös sárkányt dolgozta fel, azt láttad? A kasza inkább a gyenge nézettségnek volt köszönhető, már az is a csodának számított, hogy 3 évadot megélt.
2016. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én imádtam a sorozatot. Sajnáltam, hogy vége lett. Ritka, hogy ilyen jó sorozatot készítsenek (bár a 3. évad gyengébb volt). Remélem lesz 4. évad, bár így is tökéletes befejezés lenne.
2016. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!