Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki érti a Fiú c. filmet? (2016)

Ki érti a Fiú c. filmet? (2016)

Figyelt kérdés
Megnéztem de a végét nem nagyon értem hogy most akkor ki volt az az ember meg hogy na.. az egész zavaros.Valaki megértette?

2016. aug. 24. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A baba tényleg csak baba volt, a házban élt rejtőzködve az igazi Brahms, már nyilván felnőtt férfiként, és ő terrorizált mindenkit. Ez volt a nagy "csattanó".
2016. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaaaaj...valaki válaszoljon már mert idegesít hogy nem értem.😂
2016. aug. 24. 16:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja bocs nem láttam az első választ.De akkor mi volt az amikor olvasta a levelet és egy ágyon feküdt valaki?
2016. aug. 24. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz már egy jó ideje láttam,nem emlékszek minden részletre,de ő a házban élt végig ő eredetileg az a kisfiú akiről azt hitték meghalt Brahms.Aki ugye nem halt meg hanem a falakban volt végig és mindig kijött és kedve szerint mozgatta,rakosgatta a babát,ugye ezt akkor mikor a csaj nem látta és így úgy tűnik mintha a baba mozogna.És a végén pedig rajta kapta amikor ugye verekedtek asszem.
2016. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaaa.Azért jó hülyén van befejezve a film..Mert azt se lehet tudni hogy a szulei tudtak e vagy nem.Bar gondolom inkabb nem.Na mindegy.Koszi a segitseget
2016. aug. 24. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülei tudták. Én úgy gondolom ők rejthették el. Mivel megölte azt a kislányt mikor gyerek volt. És nem akarták hogy elvigyék a fiúkat. Csak aztán ők is belefáradtak és talán kicsit bele is őrültek ebbe. De nekem se volt teljesen tiszta a vége
2016. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!